اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » بازتاب شرطی » از بین بردن میل جنسی به وسیله بازتاب شرطی

از بین بردن میل جنسی به وسیله بازتاب شرطی

از بین بردن میل جنسی به وسیله بازتاب شرطی

از بین بردن میل جنسی به وسیله بازتاب شرطی

امیال جنسی که به شکل غریزه در انسان وجود دارند، ممکن است با عقل و منطق و نصیحت قابل کنترل نباشند؛ ولی به کمک قانون بازتاب شرطی حتی در حیوان می­توان امیال جنسی را کنترل کرد.

آزمایش:

موش نر و ماده­ ای را طوری در قفسه یا محفظه ­ای قرار می­دهند، که هر وقت موش نر خواست به طرف موش ماده برود و به موش ماده تجاوز کند، یک ضربه الکتریکی به موش وارد شود، با این حساب اگر چندین مرتبه به موش نر ضربه الکتریکی وارد شود از نزدیک شدن به موش ماده خودداری خواهد کرد.

در این آزمایش ضربه الکتریکی «محرک» و خودداری موش از نزدیکی با موش ماده خود «پاسخ» است و شرط نزدیک نشدن موش نر به موش ماده ضربه الکتریکی است.

روزی مادری مشاهده کرد که پسر هفت ساله­اش دختر بچه­ ای را کاملاً لخت کرده و با او بازی می­کند، در همان لحظه و روزهای بعد مادر چندین مرتبه پسرش را به خاطر این علت کتک می­زند و دائماً نیز تلقین می­کرده که اگر با زن نزدیکی کنی در آتش جهنم خواهی سوخت، البته این پسر دارای(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) خصوصیات اخلاقی کمرو و روحیه­اش برای قبول تلقین آماده بود، و وقتی به سن ۲۴ سالگی رسید و عروسی کرد تا مدت دو سال قادر نبود با زن خود نزدیکی کند، تا بالخره به کمک هیپنوتیزم معالجه شد در این حادثه تنبیه و تلقین و ترس از آتش جهنم «محرک» و به جای ضربه الکتریکی است و ترس مرد از نزدیکی کردن با زن «پاسخ» آن است.

نتیجه:

به کمک قانون پاولف می­توان در صورت لزوم انسان و حیوان را طوری تربیت کرد، که از اقدام به اعمال جنسی خودداری نماید

ادامه دارد. . . (بخش بازتاب شرطی)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .