اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » انسان‌ها بازیچه‌اند

انسان‌ها بازیچه‌اند

انسان‌ها بازیچه‌اند

انسان‌ها بازیچه‌اند

تحقیقات هیپنوتیکی نشان می‌دهد که عقل و اراده در تعیین سرنوشت آدمیان چندان تأثیری ندارد، بلکه هر کس برده احساسات و عواطف درونی خویش است و سرنوشت انسان را شعور ناخودآگاه او تعیین می‌کند. هیپنوتیزم وجود چیزهای ناخودآگاهانه را در زندگی  بشر تأیید می‌کند.

احضار ارواح

 از جمله حقایقی که هیپنوتیزم  علمی موفق به کشف آن شده است، دروغ بودن ادعای کسانی است که مردم عامی را به بهانه احضار ارواح مردگان‌شان سرکیسه می‌کنند. هیپنوتیزم علمی نشان می‌دهد که روح مجرد قابل احضار کردن نیست و آنچه به نظر فرد طالب احضار روح می‌آید صورتی است خیالی که به تلقین احضارکننده او می‌رسد.

به همین دلیل احضارکنندگان روح هرگز نمی‌توانند همیشه و در همه جا روح یک فرد را به یک صورت احضار کنند.

در چنین دنیای عجیبی است که می بینیم بیشتر بیماری‌های ما جنبه‌ی روحی و عصبی دارندو  هیپنوتیزم با آنکه وسیله‌ی درمان بیماری‌های روحی است، در بسیاری از اوقات بیماری‌های جسمی را هم مداوا می کند.

مرتاضان و دانشمندان… درباره کارهای مرتاضان بسیار سخن‌ها شنیده‌ایم. می‌گویند  انها با نگاه قطار را متوقف می‌کنند. به میان آتش می‌روند و نمی‌سوزند و … اما دانشمندان نیز از این‌جور کارها می‌کنند(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) و بسیاری از آنان عقیده دارند که با نیروی روحی  می‌توان بر ماده و نیروهای مادی غلبه یافت: دانشمند معروف دکتر  «الکساندر» توانست با نیروی روحی خویش باران سیل‌آسایی را در ظرف چند دقیقه بند بیاورد. در دنیای آینده دانشمندان ادعاهای مرتاضان را تکرار خواهند کرد.

در شعور ناخودآگاه هر کسی، غرائز، تمایلات، عواطف و افکار اجداد او نگهداری می‌شود و بنابراین ممکن است بتوانیم با خواب کردن فرد اطلاعاتی درباره اجداد او به دست آوریم. ممکن است در آینده هیپنوتیزم بتواند مددکار خوبی برای تاریخ‌نویسان باشد.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .