اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » ایجاد غم یا لذت با الکتریک,فوائد هیپنوتیزم

ایجاد غم یا لذت با الکتریک,فوائد هیپنوتیزم

ایجاد غم یا لذت با الکتریک,فوائد هیپنوتیزم

 

ایجاد غم یا لذت  با الکتریک

«گارل.روچر»  استاد دانشگاه «ویسکونسین» با اشاره به این‌که  به وسیله تحریک الکتریکی مصنوعی بر روی  مراکز مغز امکان خواهد داشت که به اختیار همه لذات، و هم‌چنین تمام آلام را  ایجاد کرد، تصریح و  تأیید می‌کند «ما  در شرف آنیم که بر دانشی آنچنان شگفت‌انگیز دست یابیم  که مهار کردن انرژی اتمی در مقایسه با آن خنده ‌آور باشد».

«روبرگ.ژ.هیت» استاد دانشگاه «رولان»  برای این‌که آرزوی انسان نو را در استفاده از این مخدر تاز ه بهتر آشکار  سازد، در جمجمه عده‌ای از شاگردان جوانش  که به شبکه الکترودی مصنوع آزمایشگاه «دلگادو»  اظهار  تمایل می‌کردند، الکترودهایی کار گذاشت که در صدور فرمان‌دست دانشمندی دخالت نداشت، بلکه به کمربندی  سحرآسا که دارای تکمه‌های ریز الکتریکی  متصل بود و شاگردان می‌توانستند با فشار بر روی تکمه‌ها هرگونه  تأثر و انفعال روانی را به طور دلخواه در خود ایجاد کنند.

خودانگیز الکترونیک مغز آدمی

تصور کنید در آن موقعی که از این دستگاه دکتر  «هیت» به میزان تجارتی،  میلیون‌ها ساخته شده، چه وضع عجیبی پیش خواهد آمد، اشخاصی دیده می‌شوند که میان مردم رفت و آمد می‌کنند، به ظاهر با دیگران تفاوتی ندارند، مانند سایرین لباس  پوشیده‌اند، ولی با فشار  بر روی تکمه‌های کمربند خود  و با رشته‌های نامرئی که به مغزشان متصل است، ناگهان از عالمی به عالمی دیگر منتقل می‌شوند و  شخصیت خود را کاملاً تبدیل می‌نمایند. این کمربند می‌تواند در پسربچه یا دختر بچه‌ای حس شهوت برانگیزد. دامن مردی پارسا را به گناه آلوده سازد، شخص سر به راهی را به فردی یاوه‌گو و عربده‌جو مبدل کند.

این آثار، برای این‌که موجب وحشت نشود از نظر عامه پنهان نگاه‌داشته شده، ولی جهان پزشکی بدان آشنا و از ۱۹۶۳ فصلی به عنوان «خودانگیز الکترونیک مغز آدمی» بر دانش بشری افزوده شده است …»

اجازه بدهید خبری از شماره ۱۴۳۲۱ شنبه ۱۳ بهمن ماه ۱۳۵۲ روزنامه اطلاعات نقل کنیم.

سگ‌ها و گربه‌ها به آدم مصنوعی  تبدیل می‌شوند.

لندن- آسوتیدپرس- یک دانشمند روانشناس امریکایی اعلام کرد سگ‌ها و گربه‌ها به کمک الکترودهایی که در مغزهایشان کار گذاشته خواهد شد به «آدم‌های مصنوعی» جانداری تبدیل شوند و اعمال گوناگونی از کارهای خانه گرفته تا  حمل کردن بمب برای تروریست‌ها  از آنها ساخته خواهد شد.

دکتر «بویس لوبنسون» استاد روانشناسی دانشکده «تورو» در نیویورک که این پیشگویی به وسیله وی عنوان شده مدعی است که به زودی این کار بسیار عادی و پیش‌پا افتاده خواهد شد که اشخاص مختلف با نصب کردن الکترود در مغز حیوانات مختلف از قبیل سگ و گربه آنها را به طور ساده و با  فشار دادن تکمه ای کاملاً به اطاعت خود در آورند.

دانشمند روانشناس امریکایی اضافه کرد که این پیشرفت‌ها به عده زیادی از مردم از قبیل معلولین و بیماران بستری و یا اشخاص سالخورده(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) کمک‌های زیادی خواهد کرد اما در عین حال این خطر نیز وجود خواهد داشت که از روش نصب الکترود در مغز حیوانات خانگی به وسیله عناصری مانند جاسوسان و یا تروریست‌ها در عملیاتی مانند هواپیما دزدی، منفجر کردن بمب‌ها و سایر مأموریت‌های ویرانگرانه استفاده شود.

«دکتر لوبنسون» مضافاً اخطار کرد که از این روش ممکن است حتی در سرقت‌ها و آدمکشی‌های  متداول نیز بهره برداری شود.

آنچه خبرنگاران نوشته‌اند مطالب علمی است که در دانشگاه‌ها تدریس می‌شود، از جمله استاد دانشگاه کالیفرنیا دکتر «کلیفورد تی مورگان» در صفحه ۵۳۳ کتاب «روانشناسی فیزیولوژیک» می‌نویسد:

ادامه دارد. . . (بخش فوائد هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .