اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » سیر قهقرایی » بازگشت به سال­های قبل از تولد,سیر قهقرایی

بازگشت به سال­های قبل از تولد,سیر قهقرایی

بازگشت به سال­های قبل از تولد,سیر قهقرایی

بازگشت به سال­های قبل از تولد

دکتر لنسون در کتاب خاطرات هیپنوتیزمش میگوید:در جلسه­ ای که من مشغول آزمایش هیپنوتیزم بودم شخصی مطالعاتی درباره عود ارواح داشت و از من خواست که الکس را به صد سال قبل از تولدش رجعت دهم، من هم به الکس گفتم شما الان صد سال قبل از تولدت هستی، حالا جواب بده چه هستی، که هستی و در کجا هستی؟

الکس در حال هیپنوز جواب داد، من یک کلاغ هستم و در یک باغ روی درخت نشسته­ ام.

عده زیادی هستندکه معتقدند ممکن است هر انسانی قبل از تولد، انسان دیگری بوده است یا حیوان یا پرنده دیگری بوده است. من ولو به خاطر جنبه تفریحی هم بوده این پرسش را از سوژه ­های مختلف زیاد کرده ­ام برخی گفته­ اند من درخت بوده­ ام، بعضی گفته اند من مرغ یا گربه بوده­ ام و برخی تغییر جنسیت داده و گفته ­اند من پسر یا دختر بوده ­ام.

با گسترش علم امروز چطور می­توان داخل شدن روحی را در بدن دیگر قبول کرد، از نظر علمی می­توان گفت، عناصری که(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) در بدن انسان وجود دارد در بدن درخت و سنگ و سایر حیوانات نیز وجود دارد، مرغی می­میرد و درختی از کود آن تغذیه می­کند وما از میوه آن می­خوریم در واقع می­ شود گفت ما مرغ مرده خورده­ ایم.

من یکی از آزمایشات دکتر لنسون خود را تعریف کردم، با تعریف این آزمایش شما معنی و مفهوم «رجعت» را بهتر فهمیدید، حالا ببینم دانشمندان روانکاو درباره«رجعت» چه می­گویند.

ادامه دارد. . . ( بخش سیر قهقرایی)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .