اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » ماهیت تمرکز فکر » برخی از رموز و اسرار امتحان دادن

برخی از رموز و اسرار امتحان دادن

برخی از رموز و اسرار امتحان دادن

اسرار امتحان دادن

برخی از رموز و اسرار امتحان دادن

 

اگر شما اندکی درباره نتیجه امتحان نگران باشید، بدنیست، زیرا باعث می شود تا بیشتر به مطالعه و کسب آمادگی بپردازید .

 

اسرار امتحان دادن

اگر بیش از اندازه درباره نتیجه امتحان یا از نفس حضور در آن نگران هستید ، متنی را که در پست بعدی قرار میدهم، در یک کاست ضبط کرده، بارها به آن گوش کنید تا اضطراب و نگرانی شما از انجام امتحان برطرف شود.

در روز امتحان ، با دقت فراوان ورقه راهنما را بخوانید و در زیر نکات بسیار مهم خط بکشید.به تعداد سؤالات ، نمره حاصل از جوابگویی به آنها ، سؤالات اجباری و اختیاری، محدودیت زمانی برای پاسخگویی و بقیه نکات توجه و دقت کنید.کوشش کنید تا از لحاظ فنی و تشریفات وابسته به امتحان شکست نخورید. در تکنولوژی جدید آموزشی، بین اصطلاحات:”بحث کردن” ، ارزشیابی کردن”، شمردن” و “مقابله کردن” تفاوتهای زیادی وجود دارد.

اگر چند سؤال برای یک انتخاب در مقابل شما قرار دارد، با دقت عنوانی را انتخاب کنید که مطمئن هستید برآن تسلط بیشتری دارید.در این شرایط سعی کنید در محدوده زمانی موجود به شرح و بیان ان بپردازید.

در جوابگویی، به پرسشی اول جواب بگویی که بهتر و سریعتر می توانید این عمل را انجام دهید.بر روی برخی از پرسشها که نمی دانید یا تردید دارید وقت زیادی را صرف نکنید.

اگر پرسشها جواب تشریحی دارند این پاسخها را با خط خوانا و بیان دقیق و رسا بنویسید بجای اینکه برای جواب دادن به یک سؤال که در درستی جواب ان تردید دراید اصرار بورزید ، ابتدا به جوابگویی به پرسشهای ساده تر بپردازید . این احتمال وجود دارد که در این مدت، جواب آن سؤال هم به ذهن شما بیاید.

 

 

 

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .