اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » شعور باطن » برقرار کردن ارتباط با ضمیر نیمه خوآگاه

برقرار کردن ارتباط با ضمیر نیمه خوآگاه

برقرار کردن ارتباط با ضمیر نیمه خوآگاه

ضمیر باطن

برقرار کردن ارتباط با ضمیر نیمه خوآگاه

 

ضمیر باطن

بعد از اینکه حالت خواب مصنوعی را القا کردید و کاملاً آرام شدید ، با  ضمیر نیمه خودآگاهتان ، مانند اینکه با شخص دیگری مذاکره می کنید ، صحبت کنید .

برای مثال ، شما ممکن است چیزهایی بگویید مانند :

 ۱ . هر روز پیشرفت می کنید .

۲ . هر روز عاقل تر می شوید .

۳ . خود تلقینی را که در ضمیر نیمه خودآگاه خود نشانده اید دنبال خواهید کرد .

۴ . از خود هیپنوتیزمی برای پرورش کیفی شخصیتی که آرزو می کنید و همچنین ریشه کن کردن صفت مشخصه شخصیتی که نامطلوب  فرض می کنید ، استفاده خواهید کرد .

۵ . در انتظار  انجام خود هیپنوتیزمی و خود تلقینی ، در وقت معنی از روز خواهید بود .

رویاهایتان را بررسی کنید ، آنها می توانید مسائل بسیاری درباره خود نیمه خودآگاهتان به شما بگویند

سعی در به خاطر آوردن رویاهایتان سودمند است . رویاها چیزهای بسیاری درباره خودتان  به شما خواهند گفت . با تحلیل رویاها ، بهتر می توانید عوامل نیمه خوداگاهی را که ممکن است زندگی تان را مضطرب کرده و باعث ناراحتی شما شوند ، بشناسید . وقتی بیاموزید چه چیزی باعث ناراحتی شماست ، بیشتر موفق خواهید شد با خود هیپنوتیزمی به خودتان کمک کنید . رویای بد به مجموعه خوابهایی گفته می شود که در آنها مرتکب اعمال ضد اجتماعی می شوید ، بدین معنی که شما تمایلاتی مخرب دارید . لازم است که در مقابل افکار منفی عادی خود محتاط باشید ، مخصوصاً اگر بر ضد افراد دیگر باشد . دیر یا زود تلخی بر ضد اجتماع بودن ، تنفر از اطرافیان ، هوسهای جنسی یا جنایتی  غیر قابل کنترل ، باعث شرم و نفرت از خود می شود . این مسائل به نوبه خود ، باعث بیماری های هیجانی می شوند . اگر دائماً دچار رویاهای درباره سالهای گذشته هستید ، احتمالاً نشانه این است که بیش از حد به گذشته خود رجوع می کنید . اگر به حال و آینده علاقه بیشتری داشته باشید نتیجه بهتری بدست خواهید  آورد . گذشته مانند آب روی سد می ماند,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, شما نمی توانید  دیروز را دوباره زنده کنید ، آنچه به حساب می آید ، چیزی است که امروزه ، فردا و بعد از فردا انجام می دهید . همان طور که دکتر کامیلا آندرسن در کتاب خود به نام آنسوی فروید  تأکید می کند : هنگامی که شخص اسیر هیجانهای گذشته اش است ، نمی تواند زندگی خوب را تجربه کند . رویاهایی که سالهای زیادی برای شخص تکرار شود از تعارضی ریشه ای حکایت دارد . یک چنین تعارضی می تواند تمام شخصیت شما را شکل دهد .

شخصی که مرتباً رویای معاشرت با اشخاص مشهور یا کشف معالجه سرطان و دوانگی ، یا بدست آوردن ثروت زیاد را می بیند ، سعی دارد عقده حقارت عمیقی را جبران کند .

اشخاصی هستند که دائماً خواب سقوط را می بینند . رویاهای تکراری سقوط شاد بیانگر وسوسه  رفتن به بی راهه باشد .  این رویاها در نتیجه انگیزه های ناگهان به ذهن خطور می کند .

رویاهای مکرری که در آنها خود را در موقعیتی خطرناک یا نومیدانه ای می یابید ، به ترس و اضطراب شما اشاره دارد . 

این رویاها ممکن است نتیجه تجربیاتی واقعی از گذشته شما باشد ، مثلاً وقتی که زندگی تان به وسیله یک بیماری جدی یا یک حادثه تهدید  شده بوده است . سربازان اغلب ، سالها بعد از پایان جنگ رویاهای جنگ را تجربه می کنند . این خوابها پژواک رویاها نیز نامیده شده اند .

شما باید برای به خاطر داشتن رویاهایتان با قصد خواب دیدن به تختخواب بروید . همان طور که می خوابید  ، به فکرتان اجازه دهید که منحرف شود . یک مداد و یک ورق کاغذ رو پهلوی تختخواب آماده بگذارید . اگر نیمه شب یا صبح زود به وسیله رویاهایتان بیدار شدید ، چراغ را روشن کنید و آن را سریعاً یادداشت کنید . سپس دوباره بخوابید .

اگر در طول شب خواب دیدید ، صبح قبل از بیرون آمدن از رختخواب از خودتان بپرسید : درباره چه چیزی خواب دیدم ؟ در مدت ۵ دقیقه اول بیداری ، بیشتر  مستعد به خاطر  آوردن رویاهایتان هستید . اگر در دفعات  اول موفق نشدید ، دوباره سعی  کنید . ما به شما اطمینان می دهم که بالاخره  آنها را به خاطر خواهید آورد . این کار را ادامه دهید تا مجموعه ای از ۲۵ تا ۵۰ رویای نوشته شده را جمع  آوری کنید . آنها را بخوانید ، با دقت بررسی کنید و سعی کنید آنها را در رابطه با آموختن تعبیر رویاهایتان ارزیابی کنید .

با هر رویا مانند یک پازل عمل کنید . وقتی به اندازه کافی از این قطعات را بهم وصل کردیدی ، تصویر پدیدار می شود . این تصویر ممکن است چشمهای شما را برآوردی جدید از خودتان باز کند ، نوری جدید از ضعف درونی که ضمیر آگاهتان پنهان می کرده است ، و یا احساسی مبهم از ناراحتی ها یا احساس شرمی که در شما پنهان شده ، بوده است .

ادامه دارد. . .

بخش ضمیر باطن. .

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .