اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » بازتاب شرطی » به دست آوردن دل معشوق با استفاده عشاق از قانون بازتاب شرطی

به دست آوردن دل معشوق با استفاده عشاق از قانون بازتاب شرطی

به دست آوردن دل معشوق با استفاده عشاق از قانون بازتاب شرطی

راز بزرگ به دست آوردن دل معشوق با استفاده عشاق و نامزدها از قانون بازتاب شرطی.

وقتی نامزدها و عشاق به دیدار معشوق می‌روند و هدیه‌ای همراه می‌برند در واقع با استفاده از قانون بازتاب شرطی ایجاد علاقه بیشتری می‌نمایند واگر این هدیه و شیرینی در هر مرتبه  ملاقات داده شود، مسلماً جلسه به جلسه میزان درجه و تب عشق بالاتر می‌رود، بدون این‌که معشوق علت بالا رفتن درجه تب  عشق خود را بداند که چیست؟

هم‌چنین به‌عکس، دختران برای ازدیاد عشق و عاشق نسبت به خود و وادار کردن پسران به ازدواج می‌توانند از این حربه واقعاً موثر استفاده کنند. یعنی هر وقت به ملاقات عاشق می‌روند، یک  جفت جوراب، یک کراوات، یک جفت دکمه سر دست، یک پیراهن و … به عاشق دلخسته خود هدیه کنند و بدین ترتیب هر جلسه پای عاشق را برای ازدواج بیشتر جلو بکشند.

یکی از راه‌های تغییر دادن افکاردوستان و اطرافیان و همراه کردن مردمان با عقاید خود، استفاده از همین قانون پاولف است.

با چند مرتبه هدیه دادن و پذیرایی کردن گرم و صمیمانه، به سهولت می‌توان تلقینات لازمه را به عمل آورد، و مخالفین را با خود موافق نمود. اکثر زیرکان و رندان دیر طبق تجربیات شخصی  ناآگاه از این قانون پاولف استفاده می‌کنند و به درجات و ترفیعاتی نائل می‌شوند.

پرده از راز و علل ازدواج‌های نامناسب برداشته می‌شود.

کسی نمی‌دانست که علل ازدواج‌های نامناسب ولی به ظاهر درست، همان قانون بازتاب شرطی بوده است.

مردان و زنان مسن برای این که جوان‌ترها را به دام ازدواج بیندازند، از قانون بازتاب شرطی استفاده می‌کنند.

گاهی دختر یا پسر جوان و زیبایی به دام ازدواج زشت و ناجوری اسیر می‌شود، ولی در آغاز متوجه نیست، پس از مدت کوتاهی آگاه می‌شود که فریب خورده است. این قانو ن بازتاب شرطی است که ویرا فریب داده است، این فریب کاملاً ناآگاه بوده است، ولی زوج و زوجه مقابل و حتی همه مردم (سایت هیپنوتیسم دات آی آر)و خانواده‌های نزدیک این جوان فریب‌خورده هم به او می‌گویند «خودت از روز اول خواستی، مگر چشم و گوش نداشتی، حالا که هوست فرونشسته و دل‌زده شده ای مخالفت می‌کنی». جوان بیچاره هم که خود را در ظاهر مقصر می‌بیند سکوت می‌کند، زیرا نمی‌داند و نمی‌فهمد که تحت تأثیر قانون قوی بازتاب شرطی به طور غیر ارادی به دره ازدواج نامناسب سقوط کرده است. این‌طور قانون بازتاب شرطی موجب ازدواج‌های ناصحیح می‌شود.

ادامه دارد. . . (بخش بازتاب شرطی)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .