اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » تجسم اندامی متناسب و زیبا در حال هیپنوز

تجسم اندامی متناسب و زیبا در حال هیپنوز

تجسم اندامی متناسب و زیبا در حال هیپنوز

    تجسم اندامی متناسب و زیبا در حال هیپنوز

شعور باطن قادر است هر شکل اندامی را که ما در نظر مجسم می کنیم برای ما بسازد و این یکی از کارهای عجیب و خارق‌العاده دنیای ناخودآگاه است.

«لسلی لو کرون» در کتاب «خود هیپنوتیزم» می‌نویسد: در جریان معالجه یک خانم بسیار فربه و چاق از او خواستم که عکسی از زمان لاغری  خود بیاورد، ولی چون چنین عکسی نداشت به او گفتم عکس زن جوان لاغری را در لباس شنا از مجله‌ای بریده و سر آن را قطع کند و کله یکی(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) از عکس‌های خود را به جای آن بچشباند و گفتم این عکس را روی آینه منزل بچشباند تا هر دفعه که خود را می‌بیند آن عکس را ناگریز  تماشا کند و فکر  کند «راستی این من هستم» … و حتی گفتم در موقع خواب هم خود را به همان شکلی که می‌خواهد یعنی مثل آن عکس در فکر مجسم کند.

با این توضیح فهمیده می‌شود که شعور  باطن قادر است خود به خود شخص را لاغر نماید. در نتیجه هیپنوتیزم که تنها وسیله راه یافتن به دنیای درون است، در لاغر نمودن چاق‌ها  نقش بزرگی به عهده دارد.

داستان دوشیزه خانمی که می‌خواست چاق شود.

این دوشیزه  خانم ۲۳ ساله چهره‌ای سبزه قدی بلند ولی بسیار لاغر داشت، اصلاً میل به غذا نداشت، صبح ناشتایی نمی‌خورد، ظهر و شام میل به غذا نداشت، با یکی دو قاشق سیر می‌شد.

در خواب هیپنوتیزم او را به زمان کودکی به عقب برده شد، تا به سن چهار سالگی رسید. گفتگو را در حال هیپنوز با این دوشیزه خانم عیناً نقل می‌کنم.

شما هم اکنون در سن چهار سالگی هستید، چه می کنید؟ کجا هستید؟ حرف بزنید.

من می‌ترسم!

چرا؟

هوا تاریک شده و یک بزغاله مرا دنبال می‌کند، من از پله‌های خانه‌مان بالا می‌روم، بالا رفتم  بزغاله نتوانست به دنبال من بیاید زیرا با طناب  بسته شده است … در طبقه بالا خانه در اتاق تنها نشسته‌ام، گریه می‌کنم، غروب است، می ترسم.

حالا چرا می‌ترسید؟

در خانه ما هیچ کس نیست، مرا تنها گذاشته و رفته‌اند، من از صدای گربه‌ها می‌ترسم، گربه‌ها روی دیوار جیغ می‌کشند، صدایشان شبیه گریه بچه است.

 خلاصه آنکه این دوشیزه خانم از برگ و سایه درخت‌ها می‌ترسید، از مرده می‌ترسید، از سوار شدن به ماشین می‌ترسید، از گربه می‌ترسید و هر یک از این ترس‌ها علل زیادی داشت که تماماً در زمان طفولیت  سرچشمه می‌گرفت.

به  کمک هیپنوتیزم  ترس‌های این خانم از بین رفت و به او تلقین  شد که از امشب  غذای زیاد و مفصلی خواهد خورد، زیرا اشتهایش زیاد شده است. دو روز بعد  وقتی مجدداً مراجعه کرد اظهار داشت پریروز عصر که از اینجا رفتیم هنگام شام غذای همه را خورد و پدرش تعجب‌زده و با حیرت نگاه می‌کرد.

 چاق شدن و لاغر شدن از راه هیپنوتیزم بسیار آسان است.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .