اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » تحریک هیپوتالاموس مغز

تحریک هیپوتالاموس مغز

تحریک هیپوتالاموس مغز

تحریک هیپوتالاموس مغز

 به همان‌گونه که در مطالعه گرسنگی و تشنگی الکترودهایی در هیپوتالاموس قرار می‌دادند تا آن را با الکتریسیته تحریک  کنند در مورد رفتار جنسی نیز به همین نوع آزمایش‌ها دست زدند . نتایج حاصل نشان داده‌اند که رفتار جنسی  را نیز می‌توان با این‌گونه تحریک‌ها ظاهر ساخت.

هنگامی که الکترودها را در هیپوتالاموس موش صحرایی نر قرار می‌دهند و تحریک الکتریکی می‌کنند در بعضی نقاط این تحریک موجب ظهور رفتار جنسی مبالغه آمیز می‌شود. چند ثانیه پس از وصل جریان برق، حیوان شروع می‌کند به جستن بر روی ماده‌ای که در حالت گشن خواهی است و به فعالیت جنسی شدید ادامه می‌دهد تا جریان برق قطع شود و از آن پس رفتار به کلی متوقف می‌شود. آلت تناسلی نر در تمام طول  تحریک راست شده باقی می‌ماند. در موارد حاد ممکن است ۱۵ تا ۲۰ بار در ساعت به موش نر انزال دست دهد و حال آن که چنین امری  بدون تحریک روی نمی‌دهد.

بنابراین شک نیست که تحریک الکتریکی مستقیم هیپوتالاموس، سائق جنسی را فراوان افزایش می‌دهد.»

از گلیفور. تی. مورگان

دو نکته عجیب و خارق‌العاده در این آزمایش علمی به چشم می‌خورد، یکی راست ماندن آلت تناسلی در تمام طول تحریک، دوم انزال ۱۵ تا ۲۰ بار در ساعت. آیا خیلی عجیب نیست؟ کدام موجود زنده‌ای است که بتواند حتی در ۲۴ ساعت ۱۵ تا ۲۰ بار نزدیکی کند؟ چه رسد به این‌که در یک ساعت ۱۵ تا ۲۰ بار انزال دست دهد؟‌این همه منی از کجا می‌آید؟ چطور ساخته می‌شود؟ به یاد داشته باشیم که متخصصین (یوگا) معتقد هستند که تمرین‌های ورزشی یوگایی وجود دارد که قدرت جنسی را فوق‌العاده زیاد می‌کند.


خلاصه دو مقاله

نوشته «گلود. ادلمان» نیز پیرامون همین آزمایش دور می‌زند. خلاصه هر دو مقاله این است که «الکترود» یا سیم های بسیار نازکی  که حتی از مو هم نازک‌تر است در مغز  سر حیوان یا انسانی فرو می‌کنند، البته انسان یا حیوان کوچک‌ترین درد و ناراحتی حس نمی‌کند. این سیم‌ها  شبیه آنتن رادیو، یا تلویزیون می‌باشند که می‌توانند امواج را از فاصله‌ای بگیرند. حال هر یک از این الکترودها یا به وسیله برقی ضعیف و یا به وسیله فرستنده‌ای از دور تحریک شوند، به آن حیوان یا انسان حالت خاصی دست می‌دهد. در مغز ده میلیارد یعنی ده هزار میلیون یاخته وجود (سایت هیپنوتیسم دات آی آر)دارد هر یک از این یاخته‌ها که تحریک شود، حالت خاصی  در حیوان به وجود می‌آید. خنده، گریه، غم، شادی، دو دلی، عشق، نفرت، بیماری  و شاید نزدیک به ده هزار میلیون حالت دیگر به وسیله تحریک هر یک از یاخته‌های مغز به وجود می‌آید. با تحریک یاخته‌های مغز به وسیله الکترود می‌توان خونریزی در روده و معده و یا در هر عضوی از بدن به وجود آورد و یا بعکس بیماری‌های عضوی را از بین برد. هم اکنون دکتر «بوکای مولاره» و همکارانش توانسته‌اند زخم‌های معده را نه با جراحی در محل زخم، بلکه با عمل بر روی مغز معالجه کنند.

مردی از خونریزی  روده رنج می‌برد و مرگش قطعی  به نظر می‌رسد و هر اقدامی می‌کردند نتیجه حاصل نمی‌شد. جراحان، محلی از  مغز او را؛ که به زحمت به یک میلی‌متر می‌رسید منعقد کردند، خونریزی بند آمد.

هم اکنون در امریکا، انگلستان، فرانسه، شوروی، چین و بسیاری دیگر از کشورهای اروپا و امریکا این آزمایشات ادامه دارد. به قول «کلود. ادلمان» روس‌ها و امریکایی‌ها بر ماده خاکستری مغز همچون ماده شماره «یک» سلاح جنگی می‌نگرند زیرا می‌خواهند مغزهایی بسازند که در گشودن فضا ناتوانی نشان ندهند، برای جاسوسی دارای حافظه‌ای نامحدود باشند، صنعتگرانی با مهارت فوق‌العاده به وجود آورند، نابغه‌هایی برای اداره آزمایشگاه‌ها آماده کنند. دانشمندان می‌کوشند سرنخ کلاف سردرگم ده میلیارد یاخته‌های مغز را به دست آورند.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .