اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » تسکین درد با هیپنوتیزم

تسکین درد با هیپنوتیزم

تسکین درد با هیپنوتیزم

تسکین درد با هیپنوتیزم

تسکین درد با هیپنوتیزم

 

تسکین درد با هیپنوتیزم

دکتر ویلیام کروگر و چارلز فرید در مقاله ای به نام کنترل درد قاعدگی با خواب مصنوعی چهار مورد از قاعدگی درد آور را که با خواب مصنوعی و تلقین پس هیپنوتیزمی با موفقیت درمان شده است شرح می دهند . در مورد زیر ( یکی از چهار مورد ) به بیمار تعلیم داده شد که در حالت خواب مصنوعی چه تلقینهایی را باید به خود بدهد ( خود هیپنوتیزمی ) .

دوشیزه ال . اس . ، ۱۷ ساله ، از سن ۵/۹ سالگی دروان قاعدگی دردآوری داشت . دوره قاعدگی وی همیشه نامنظم بود . او مجبور بود ۲۴ تا ۳۶ ساعت بعد از آغاز درد ، که معمولاً حدود ۱۲ ساعت بعد از شروع قاعدگی اتفاق می افتاد ، در تختخواب استراحت کند,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, دوره قاعدگی  او با انقباض حاد عضلات در پایین شکم ، ضعف اعصاب نسبتاً زیاد ، حالت تهوع و تنش همراه بود . او به صورت کاملی  با داروهای مسکن ، کورتاژ و گشاد کردن  دهانه رحم و مداوای غدد درون  ریز تحت درمان قرار گرفته بود .

در دوم اوت ، خواب مصنوعی عمیق براحتی القا شد . تلقینها با این تاثیر که قاعدگی بعدی او عاری از ناراحتی خواهد بود ، و هر شب قبل از خوابیدن او به خود خواهد گفت : من وحشتی از قاعدگی بعدی نخواهم داشت و هیچ دردی را پیش بینی نمی کنم ، به او داده شد . این تلقینها هفت بار از دوم اوت تا ۲۹ اوت ، در خواب مصنوعی تکرار شد . قاعدگی ۶ سپتامبر شروع  شد و به طور فوق العاده ای عاری از درد بود و با وجود اینکه انقباض  عضلات به صورتی خفیف وجود داشت  ، او مجبور نبود به تختخواب برود . بعد از چهار بار درمان خواب مصنوعی در مدت یک هفته ، با به کار بردن همان تلقینها ، قاعدگی بعدی او در ۱۱ اکتبر از هر جهت کاملاً عادی بود . برای یک سال ، بدون معالجه های دیگر ، او را از درد ، ضعف اعصاب  و تمام ناراحتی های قاعدگی راحت شده بود . بعلاوه ، دوران قاعدگی او منظم شده بود .

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .