اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » ماهیت تلقین » تلقین در سراسر زندگی

تلقین در سراسر زندگی

تلقین در سراسر زندگی

 تلقین در سراسر زندگی:  در سراسر زندگی روزانه به ما تلقین می‌شود. تلقین در اداره، زندگی خصوصی، سیاست مملکتی، تجارت، فروش دارو، لباس و اغذیه نقش بسیار بزرگی را به عهده دارد.  تبلیغات در رادیو، تلویزیون، سینما، کتاب، روزنامه، همه تبلیغاتی است که صبح تا شب به عمل می‌آید.

کسانی که به فن تلقین آشنایی داشته باشند با سهولت بیشتری می‌توانند دوستان و اطرافیان را با خود همراه کرده و به هدف نهایی خود برسند. فرماندهان بزرگ کسانی بوده‌اند هک فن تلقین را خوب می‌دانستند.

استفاده ناپلئون از تلقین: ناپلئون از جمله فرماندهان بزرگ تاریخ بود که از این حربه برنده و کاری به موقع بسیار خوب استفاده می‌کرد.

 ناپلئون وقتی از جزیره سنت هلن با هزار نفر به سوی فرانسه بازگشت، پس از موفقیت‌های اولیه به یکی از سرداران بزرگ که مأمور  دستگیری ناپلئون بود گفت: «وفاداری در دنیا چیز بزرگ و ارزنده‌ای است، تو از مردان و (سایت هیپنوتیسم دات آی آر) سرداران  بزرگ و وفاداری هستی» ناپلئون با این تلقین حس وفاداری سردار بزرگ خود را نسبت به خود تقویت کرد.

موضوع استفاده از تلقین در زندگی روزانه، و اداره سازمان‌ها، خود موضوع وسیع و جداگانه‌ای است که درباره آن می‌توان کتاب قطور جداگانه‌ای نوشت و چون خارج از بحث هیپنوتیزم است، لذا وارد صحبت درباره آن نمی‌شویم.

ادامه دارد. . . (بخش ماهیت تلقین)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .