اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » تلقینهای پس هیپنوتیزمی برای منحرف کردن فکرتان

تلقینهای پس هیپنوتیزمی برای منحرف کردن فکرتان

تلقینهای پس هیپنوتیزمی برای منحرف کردن فکرتان

تلقینهای پس هیپنوتیزمی

تلقینهای پس هیپنوتیزمی را برای منحرف کردن فکرتان از خودتان به کار برید

تلقینهای پس هیپنوتیزمی

  دکتر هنری لینک  داستانی را نقل می کند که بارها در تجربیات هر روانپزشک و روانشناسی تکرار  شده است . یک زن میانسال ، هنگام کار کردن از غشهای هولناک ناشی از افسردگی رنج می برد . هر چه که این نوبتها بیشتر تکرار می شدند  ، کار او به صورتی جدی زیان می دید . تحقیقات ، این سوء ظن را تأیید کرد که این زن آشنایان بسیار محدودی داشته است و در واقع دوستی ندارد و با وجود اینکه سالها با کارمندان معینی کار کرده بود ، تقریباً هیچ چیز درباره آنها نمی دانست . به او پیشنهاد شد که افراد اطراف خود را بررسی کند و درباره کار و خانواده آنها بیاموزد . او این کار را انجام داد و بالاخره اطلاع داد که,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, بقدری در کمک به دو خانواده  مشغول بوده است که وقتی برای انعکاس افسردگی نداشته است .

در راههایی تمرکز کنید که فکر شما را از خودتان منحرف می کند . دکتر چارلز مایو در این باره اینطور توضیح داده است :

باید با همان توجه  و همان اعمال که با بدن  رفتار می شود ، با  فکر رفتار شود . دلبستگی های جدید ، آموزش مستمر ، و تنوع ، می تواند مغز را با بنهای خوب و سالم همپا کند . امروزه علم  حتی این امکان را در اختیار افراد سالخورده قرار می دهد .

در جلسات خود درمانی به خود بگویید : من میخواهم بدبختی های گذشته  را فراموش کنم . می خواهم در امروزه زندگی کنم و از اکسیرهای زندگی که در دسترس  من قرار دارد لذت ببرم . اگر به تعطیلات احتیاج دارم مرخصی خواهم گرفت . ادویه دار کردن و خوشمزه کردن زندگی ام همان طور که غذایم را چاشنی  می زنم ، کلید جادویی رسیدن به رفاه است .

 

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

 

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .