اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » خودهیپنوتیزم » تمام هیپنوتیزمها خود هیپنوتیزمی هستند

تمام هیپنوتیزمها خود هیپنوتیزمی هستند

تمام هیپنوتیزمها خود هیپنوتیزمی هستند

تمرینات خودهیپنوتیزمی

تمام هیپنوتیزمها خود هیپنوتیزمی هستند

تمرینات خودهیپنوتیزمی

مولفین در برنامه تحقیقی ۵ ساله خود  با بیماران ، برای دریافتن  این که هیپنوتیزم ( خواب مصنوعی ) چه می تواند انجام دهد ، به این نتیجه رسیدند که ، از آنجایی که تمام هیپنوتیزمها خود هیپنوتیزمی هستند ، فردی معمولی  نیز می تواند فن خود هیپنوتیزمی را برای بردن اعتماد و میل به زندگی و فضایل واقعی دیگر ، به انتخاب خود فراگیرد . فرد توسط افکار خود یا اندیشه های تلقین شده به وی ، تحت تأثیر قرار می گیرد .

ملوین پاورز ( Melvin Powers ) متخصص مشهور هیپنوتیزم و منبع  موثق در این موضوع ، عقیده دارد که : در حقیقت شما خودتان را با قدرت هوش و تمرکز و فکری خود ، هیپنوتیزم می کنید . هیپنوتیزم کننده صرفاً وسیله ای است که از طریق او شما قادرید به مرحله هیپنوتیزم برسید .

هیپنوتیزم کننده را به مرحله خواب مصنوعی راهنمایی می کند ، ولی در حقیقت فرد به وسیله کوشش خود به حالت خواب مصنوعی می رسد و اگر میل نداشته باشد هیپنوتیزم شود,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, غیر ممکن است که هیپنوتیزم کننده بتواند او را به مرحله خواب مصنوعی بکشاند . بنابراین می بینیم که فرد همیشه مرحله خواب مصنوعی  را در اختیار دارد و همچنین عمق جوابها را کنترل می کند .

ادامه دارد. . .

بخش خودهیپنوتیزم

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .