اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » دگر هیپنوتیزم » حالت سوم هیپنوتیزم,سمنامبول

حالت سوم هیپنوتیزم,سمنامبول

حالت سوم هیپنوتیزم,سمنامبول

مرحله سمنامبول هیپنوتیزم

 حالت سوم- سمنامبول

حالت سوم عبارت از خواب سمنامبول است که معمول در ان طبیعتاً مأمور انجام اموری است که به ایشان تلقین می‌شود. هیچ گونه شک و تردید در انجام اوامر صادره از طرف عامل در ایشان مشاهده نگردیده، حتی برای پایان دادن به آنها از جان و دل اماده بوده  و تمایل نشان می‌دهد.

این خواب سنگین‌تر از حالات قبلی است، کارهایی که معمول در این حالت  انجام می دهد پس از بیداری کاملاً فراموش کرده به خاطر نمی‌آورد. در این حالت می‌توان حالت کاتالپسی را به طور کامل نشان داد که درجه‌ی هفتم ان محسوب است.

سمنامبول که در اصطلاح خواب گردش نامیده می‌شود دارای درجات مختلف است هر کدام از آنها به ترتیب سنگین‌تر از درجات قبلی می‌باشد به طور کلی در این حالت، حواس معمول قدرت بیشتری پیدا کرده می‌تواند با چشم‌ بسته چیزی را مشاهده نماید، که در این دانش به «دیده مکرر» شناخته شده، هم‌چنین می‌تواند صداهای خیلی دور دست را  بشنود، از گذشته اطلاعاتی داده و با تربیت معمول حتی می‌توان بدین وسیله پیش‌بینی آینده را نیز نمود. با توجه به اطلاعاتی که معمول از گذشته و آینده می‌دهد روشن است که از تعریف زمان حال و آنچه در ان می گذرد عاجز نخواهد بود که در این علم به نام «روشن‌بینی (تله پاتی)» فصل بزرگی را برای خود باز کرده است.

در روشن‌بینی به طور خلاصه می‌توان چیزی که مربوط و متعلق به شخص مورد نظر است و می‌خواهیم احوالات او را دریابیم، به دست معمول می‌دهیم. بدین وسیله ارتباطی بین معمول و آن شخص برقرار کرده، جویای احوالات و نوع افکار وی می‌شویم، البته در صورت تربیت کامل معمول نتیجه‌ی مثبتی حاصل خواهد شد. به عبارت دیگر نمی توان در وحله اول به گفته‌های هر معمولی که به حالت روشن‌بینی می‌افتد کاملاً اعتماد کرد زیرا احتیاج به ممارست و انجام تمریناتی دارد.

سوالاتی که در این خواب ابتدا از معمول به عمل می‌آید باید طوریباشد که وی را ناراحت و معذب نکند. در این خصوص عاملین نقشب زرگی را دارند که در طول مدت خواب باید آن را مراعات نمایند.

در تربیت معمول برای تله‌پاتی باید کم‌کم و به تدریج با وی تمریناتی را انجام داد، از سوالات کوچک و آسان گرفته و آن‌چه خودتان از آن اطلاعاتی دارید از معمول بخواهید تا جواب دهد، مثلاً می‌توانید با نگاه به ساعت و تلقین وقت صحیح سوال کنید: «اکنون کی و ساعت چند است؟»

چنان‌چه جواب صحیحی گرفتید آنگاه بدون نگاه کردن به ساعت وقت صحیح را بخواهید، باز در صورت صحت پاسخ، سوال سخت تری بکنید، مثلاً جمله‌ای را در کاغذی نوشته و بپرسید: «در این کاغذ چه نوشته‌ام؟»

اگر توانست بخواند آن وقت از نوشته شخص ثالثی اطلاعاتی بخواهید، چنانچه نتیجه مثبت بود نامه‌ای را که از جای دوری رسید و قبلاً نوشته شده است از متن آن اطلاعاتی ندارید،سایت هیپنوتیسم دات آی آر, به دست معمول بدهید تا بدون باز کردن پاکت نوشته را بخواند. پس از انجام تمرینات مشکل و سنگین‌تر، می‌توانید از جریانات و وقایعی که در منزل یکی از دوستان در ساعت معین گذشته  یافعلاً در جریان است سوال کرده پس از اخذ پاسخ، تحقیق نمایید در صورت صحت آن می‌توان از لحاظ زمان و مکان دوری و نزدیکی،سوالات دیگری را مطرح نموده و پاسخ صحیح و مثبت گرفت.

این تمرینات معمول را روشن‌بین کرده، تجارب و ممارست در آن نتایج بزرگی را به دست خواهد داد.

ادامه دارد…(بخش دگر هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .