اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » خود هیپنوتیزمی توانایی فروشندگی را افزایش می دهد

خود هیپنوتیزمی توانایی فروشندگی را افزایش می دهد

خود هیپنوتیزمی توانایی فروشندگی را افزایش می دهد

فروشندگی حرفه ای

خود هیپنوتیزمی توانایی فروشندگی را افزایش می دهد

 

فروشندگی حرفه ای

تولیدکنندگان مدتهاست که دریافته اند و تبلیغ محصولشان چه ارزش زیادی دارد . عموم مردم تحت تأثیر جاذبه تبلیغات قرار می گیرند .  همان طور که  بارها در این کتاب گفته ایم ، ذهن ما با چیزی که به آن فکر می کنیم ، چیزی که می شنویم ،  و چیزی که می بینم ، تحت تأثیر قرار می گیرد . اغلب شنیده اید که شخصی می گوید من نتوانستم در مقابل وسوسه خریدان آن مقاومت کنم . همیشه کالا نیست که به حساب می آید ، اینکه چگونه توصیف و تبلیغ شده مهم است . جاذبه خواب مصنوعی نقش مهمی در زمینه فروش و تبلیغات بازی می کند . مردم باید وارد شوند که بخواهند کالای معینی را بخرند . ناشران نیز از این امر آگاهی دارند . بروشور سفارش پستی باید بسیار پیام آور باشد و شخص را وادار به این احساس کند که او به کتابی که تبلیغ شده احتیاج دارد ، ارزش خیلی زیادی برای او خواهد داشت و از محتویات کتاب در بسیاری از زمینه ها سود خواهد برد . به این دلیل است که عناوین کتابهای بسیار اهمیت داشته ، باید محرک باشند ، حس کنجکاوی خواننده باید برانگیخته شود . کاغذهای پشت و روی جلد سعی می کنند از طریق عناوین تهییج کننده احساسات و عکسهای جالب بسرعت توجه شما را جلب کنند . این جاذبه بصری که درباره آن صحبت کردیم ، تحت مقوله معادل خواب مصنوعی قرار می گیرد .

هر فروشنده ای ارزش این دیدگاه غیر مستقیم را می داند . او سعی می کند قبل از اینکه از کالایش نام ببرد ، خودش را عرضه کند . او از دیدگاه اجازه بدهید آشنا شویم استفاده می کند . اگر بداند شما ماهیگیری را دوست دارید ، ممکن است با صحبت از یک ماهی که در سفر ماهیگیری قبلی خود گرفته است شروع کند . اگر دریابد که شما گلف بازی می کنید ، مکالمه  بر روی گلف متمرکز می شود ، و غیره .

به معنای دیگر ، او می خواهد شما را به عنوان یک شخص دوست داشته باشید و سعی می کند نقطه مشترکی با شما پیدا کند . همین موضوع شامل مسئله فروش می شود . خودهیپنوتیزمی می تواند به شما  شخصیتی را بدهد که قابلیت فروش را افزایش دهد .

برای مثال ، یک فروشنده نباید عصبی یا زیاد مضطرب به نظر  بیاید . او باید خوش زبان باشد ، باید اعتماد  را در خود و همچنین در محصولش منعکس کند .

قبل از اینکه به مشتری احتمالی خود دسترسی پیدا کند ، ابتدا باید خود را  آرام کند . باید با چند قانون اصلی مقدماتی روانشناسی عملی آشنا شود,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, به اندازه کافی و نه خیلی زیاد صحبت کردن ، قانون ساده ای است که باید آموخته شود . لبخند زدن و دوستانه به نظر  آمدن کمک می کند رابطه ای صحیح برقرار شود . هر فروشنده ای مجموعه داستانهای مضحک خود را دارد .

آیا هرگز شنیده اید کسی بگوید می توانم بفهمم چرا او موفق است ، زیرا شخصیتی عالی دارد . جاذبه شخصیت واقعاً خواب  مصنوعی است . یک فروشنده شوخ طبعی که آرامش و موازنه را به وجود می آورد ، که سعی نمی کند فروش بیش از اندازه بکند ، که دوستانه و صمیمی است و می تواند باعث شود شما احساس  کنید او با جلب کردن نظر شما به محصولش خدمتی برای شما انجام می دهد – چیزی را که ما جاذبه خواب مصنوعی می نامیم – شخصیتی موثر دارد .

اجازه دهید فرض کنیم که در زمینه فروش و تبلیغات شما را متقاعد کردیم که مشتری واقعاً برای خرید یک خانه ، یک قاشق با یک ماشین ، یا مسافرتی به اروپا ، آبونه شدن یک مجله یا سرمایه گذاری در سهام معینی هیپنوتیزم شده است . آنچه حالا می خواهید بدانید این است که چگونه این قدرت خواب مصنوعی را در خودتان پرورش دهید ؟ فروشندگان بویژه علاقه مندند بیاموزند چگونه می توانند درآمد خود را با استفاده ار فنون هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزمی افزایش دهند.

اگر تعلیماتی را که در پست های قبلی به شما داده شده ، مخصوصاً پستی که  درباره اصلاح شخصیت بود ، دقیقاً مطالعه کرده باشید ، تنها  چیزی که احتیاج دارید ، انجام دهید این است که فهرستی از تلقینهای داده شده توسط خودتان را همراه با مطالب زیر تهیه کنید ( که باید در جلسات تمرین خود هیپنوتیزمی روزانه تکرار شود) :

۱٫ هر روز صبح را با این تصور که امروز روز خوبی برایم خواهد بود ، که احساس اعتماد درونی را تجربه خواهم کرد ، احساسی که می توانم تقریباً هر چیز را به هر کسی بفروشم ، که  می توانم بفروشم بیشتری از آنچه  همیشه قبلاً داشته ام داشته باشم ، شروع خواهم کرد .

۲ . به سودمندی و ارزش چیزی که می فروشم اعتماد دارم .

۳ . اگر مجبورم با مردم سرو کار داشته باشم ، باشد بیاموزم که مردم را دوست داشته باشم و آنها را مجبورم  نکنم که از نظر احساسی مرا مضطرب کنند .

۴ . روی اصلاح و برقرار کردن ظاهری خوب به منظور ایجاد اثر مطلوب اولیه مساعد ، تمرکز خواهم کرد .

۵ . خود را تعلیم خواهم داد متکلم وحده نباشم ، خوب گوش کنم و سوال کنم که مشتری ام احساس راحتی کند و تحت فشار زیاد قرار نگیرد که چیزی برخلاف تشخیص خوب خود بخرد .

۶ . هر شحصی را که با او صحبت می کنم مطالعه و تحلیل خواهم کرد و طریقه فروش خود را  با شخصیت بخصوص او وفق خواهم داد .

۷ . خواهم آموخت وقتی که تمجید لازم است ، ستایش و تعریف کنم .

۸ . به خود یادآوری خواهم کرد که زیاد نگران به نظر نیایم ، فروش بیش از اندازه نکنم یا با پا فشاری  نفرت انگیز  ، یا رسیدن به مرحله واقعاً ناراحت کردن شخص دیگر ، فرصت فروش را از دست ندهم .

۹ . تا آنجا که می توانم ، کتابهایی درباره روانشناسی فروش مطالعه خواهم کرد و هر نوع دانشی را که فراگرفته ام به کار خواهم برد . 

۱۰ . چهار روش اصلی خود هیپنوتیزمی را تمرین خواهم کرد تا هنگامی که تسلط به نفسی را که برای موفقیت بیشتر و لذت بردن از نعمات و افزایش ثروتی روز افزون احتیاج دارم ، بدست بیاورم .

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .