اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » دانلود کتاب های موفقییت » دانلود نرم افزار اسرار المکشوف نسخه علم ثروت

دانلود نرم افزار اسرار المکشوف نسخه علم ثروت

دانلود نرم افزار اسرار المکشوف نسخه علم ثروت

علم ثروت

دانلود نرم افزار اسرار المکشوف نسخه علم ثروت

اسرار المکشوف

با سلام خدمت همه دوستان و عزیزان سایت این اپلای

در طول زمانی که سایت این اپلای رو راه اندازی کردم.همش دردو دل شما عزیزان را گوش میدادم.میدیدم که همه دردو دلهای شما عزیزان چقدر شبیه دردو دل و مشکلات گذشته من بوده.واای زمانی رو یادم میاد که چقدر دوندگی میکردم چقدر مشکلات بالای مشکلات.ولی اینو میدونستم که این مشلات امده اند تا منو پخته تر کنند آمده اند تو زندگیم تا بگذرند و بروند نه اینکه بمانند. و برای همین خودمو تصلی میدادم و صبرمو بیشتر میکردم.و برای حل مشکلاتم فقط به خدا پناه میبردم و بعد اینکه کتاب مطالعه میکردم.چون همیشه اعتقاد داشتم که حل مشکلاتمو میتونم در داخل همین کتابها بدست میارم.

همیشه به خدا پناه میبردم همیشه زمزمه میکردم” تا خدا پشتمه ,این احمقانست که ناامید و پریشون باشم”.همش این احساس رو داشتم که خدا داره از پشت سر منونگاه میکنه و میبینه که برای این مشکلاتم چکار میخوام بکنم.همش این حسو داشتم که خدا بهم میگه نترس برو جلو من باهاتم.همه چی حل میشه.

و با این حس های خوبم که برای خودم ایجاد میکردم هم به خودم تلقین میکردم هم باعث ارامشم میشد.

بله به خدا اطمینان میکردم و راهمو که صدها مشکلات جلوی زندگیم بود باهاشون مبارزه میکردم.

هر وقت هر کتابی دستم میومد.به خودم میگفتم اینو خدا برام رسونده حتما با خوندن این کتاب موفق میشم.

بگذریم.

این مجموعه ای که من برای شما آماده کردم حاصل نت برداری و عمل کردن خودم از این فرمولهاست و چیز اضافه بر سازمانی خودم ایجاد نکردم. البته بعد از انجام تمرینات و ازمایشها فهمیدم که همه کتابهای موفقیت نقصهایی هم دارند و عموما تمام کتابهای موفقیت و ثروت که نوشته شده اند همشون میگن که فقط و فقط با این فرمولها موفق میشید.

اسرار المکشوف

البته بعضی از کتابها واقعا گنجهایی رو فاش کردند و خودم با همین کتابها و عمل کردن به اونها تونستم مشکلاتمو حل کنم و یک زندگی که خودمو در آن با ارامش و خوشبخت میبینم به وجود آوردم.

با این حال من همون فرمولها رو در اینجا براتون عنوان میکنم.ولی با چند عنوان اضافه و تغییرات که خودم با این اضافات و تغییرات تونستم موفق بشم.

هانطور که قبلا هم گفتم این نسخه فقط برای بدست آوردن ثروت نیست.شما از این فرمولها میتونید برای همه چیز استفاده کنید.

کتابی رو مطالعه کردم به نام بیاندیشید و ثروتمند شوید و کتاب دیگری به نام علم ثروتمند شدن که فوق العاده تو زندگی من تاثیر گذار بودند.

ولی خوب بعد از عمل و تحقیقات فهمیدم که قبل از عمل به این کتاب باید چند نکته رو روزانه انجام بدیم که در این کتابهات فاش نشده و شاید هم نویسنده این کتاب در کشوری که بوده حتما این قوانین رو تو زندگش انجام میداده و لزومی نمیدید که در کتاب نوشته بشه.

ولی صدها هزار از این کتابها در کتابخانه ها به فروش رفته و فقط آدمهای انگشت شماری تونستند موفق بشن.چرا؟

دو دلیل وجود داره

۱-باید قبل از عمل به این کتابها چند نسخه رو خوب در روز انجام بدید. که در نرم افزار اسرار المکشوف در نسخه تعادل خوب تفسیر و توضیح دادم.

۲-این فرمولهایی که در کتاب هست بازم کامل نیست یعنی باید چند فرمول دیگه هم لابلای این فرمولها اضافه بشه.

 

من تونستم هفت نسخه رو در نرم افزار اسرار المکشوف نسخه تعادل کاملا توضیح بدم

اون دوستانی که الان دارن این نرم افزار رو مطالعه میکند بهشون عرض میکنم که دوست عزیزم این توصیه اصلا ربطی به درآمد شخصی و تبلیغات کارام نیست.شما چه بخواین چه نخواین باید اون هفت نسخه رو مو به مو انجام بدین تا بتونید این فرمول ثروت رو هم انجام بدین و موفق بشید.

به خاطر همین قبل از درست کردن این نرم افزار من نسخه تعادل را برای شما عزیزان آماده کردم.

پس شما عزیزان قبل از استفاده از این فرمول ثروت حتما حتما نسخه تعادل این نرم افزار رو خوب مطالعه و روزانه انجام بدین.و باید برای تهیه این نرم افزار نسخه تعادل به سایت www.inapply.com/asrar-almakshof بروید و همانجا دانلود کنید.

 

باور کنید که این نسخه ها فوق العاده ساده و روان هستند و از حاصل صدها کتاب و تحقیقات نزد اساتید فراهم و تهیه کردم.باور کنید بالای صد نسخه نت برداری و عمل کردم تا تونستم این دو نرم افزار که عصاره و چکیده صدها کتاب و نسخه ها بود را تهیه کنم.شما با همین دو نسخه میتونید به تمام خواسته ها و رویاهاتون برسید.

این دو نرم افزار دقیقا مثل چسب دوقولو به هم پیوسته و مرتبط هستند.

خوب من فرض را بر این میگیرم که شما نرم افزار نسخه تعادل را تهیه و دارید روزانه انجام میدید و الان هم دارید این نسخه دوم را مطالعه میکنید.در نرم افزار نسخه تعادل,شما به تعادل و ایده آل طبیعی یک انسان کامل میرسید.در این نرم افزار(نسخه تعادل) ۷ نسخه وجود داره که با انجامشون فعالیت شما ۵ برابر در روز بیشتر میشه و تنبلی برای همیشه از شما دور میشه.بیش از ۱۰۰ بیماری به سراغ شما تا آخر عمر نمیایند و بیش از صد بیماری شما رفع میشه.۵۰ سال به طول عمر خود اضافه میکنید.شما با انجام این هفت نسخه میتونید به سراغ نرم افزار دوم که با عنوان اسرار المکشوف نسخه عشق و ثروت هست بروید تا ثرواتی عظیم که سالها برای شما رویا بوده رو به واقعیت تبدیل کنید.

 

به شما اطمینان میدم. با انجام این دو نسخه تا چند وقت اینده شاهد تحول عظیمی در زندگیتون خواهید بود.و تمام مشکلات و نگرانی ها و بدبختی ها و فقر و ناراحتی ها از زندگیتون دور میشه.

 

l

مشخصات نسخه اول:

صد باب اسرار المکشوف

نام محصول:   صد باب اسرار المکشوف نسخه تعادل

نوع فایل:  exe و زیپ شده

حجم فایل:  ۱۶٫۶ مگابایت

موضوع :تعادل جسمی و روحی بدن

منبع:http://inapply.com

قیمت کتاب: ۶۰۰۰ تومان

نحوه خرید: خرید آنلاین و دانلود

توضیحات کامل این نرم افزار

لینک دانلود نسخه تعادل

*********///////***********

مشخصات نسخه دوم:اسرار المکشوف نسخه ثروتنام محصول: اسرار المکشوف نسخه علم ثروت

نوع فایل: زیپ و exe

حجم فایل: ۴۴٫۱ مگابایت

موضوع :قانون علم ثروتمند شدن

منبع: http://inapply.com

قیمت کتاب: ۶۰۰۰ تومان

نحوه خرید: خرید آنلاین و دانلود

توضیحات کامل این نرم افزار

 لینک دانلود نسخه ثروت

*******************************

خرید هر دو نسخه بالا یکجا به قیمت ۱۰ هزار تومان

برای خرید هر دو نسخه یکجا روی لینک زیر کلیک کیند

 

لینک دانلود هر دو نسخه

 

 

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .