اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » محصولات روانشناسی » خودهیپنوتیزم » دانلود نرم افزار تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

دانلود نرم افزار تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

دانلود نرم افزار تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

دانلود نرم افزار تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

 

این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود که با یک دنیا امید و آرزوهای جوانی در راه تحصیل و در راه پیشرفت تمدن مادی و معنوی اجتماعات بشر میکوشند.

این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود،که دارای طبعی بلند و همتی عالی می باشند و همواره در راه رسیدن بهدف مقدس خود کوشش میکنند و روح آنان در این اجتماعات کوچک نمی گنجد.

این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود،که با فقر و فلاکت با زندگی و اجتماع کنونی میسازند و با هزاران مشقت و جان کندن به تحصیل خود ادامه میدهند،و هرگز ازفقر و سختی ودرماندگی های حیات نمی نالند.

این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود که مفاسد اجتماع کنونی خود را دریافته و برای اصلاح آن و درراه تحصیل دانش گام برمیدارند،فعالیت میکنند تا در آینده کاخهای پوسیده خرافات را بسوزانند و بر روی خاکسترهای آن بنائی استوار پایه گذاری کنند.

این کتاب به کارگران جوانی تقدیم میشود که از طلوع خورشیدتاغروب آفتاب در کارگاههازحمت میکشند و بمحض دست کشیدن از کار خسته و کوفته بوی آموزشگاه وبسوی درس می شتابند.

مغز جوان طالب آزادی است،جوانی شورها وغوغاها دارد،جوانی آمیخته با یک رشته احساسات تند و سرکشی که ازاعماق مغز جوان شعله میکشد و سر به آسمانها میگذارد،مغزجوان طالب دنیای جوان و جهان جوان است.

بالاخره:این کتاب تقدیم به مغزهای جوانی است که در راه حریت و نوعدوستی و عدالتخواهی گام برمیدارند و هیچ مانعی نمیتواندآنانرا از راه رسیدن بهدف باز دارد.

این کتاب به جوانان امروز و جانبازان فردا تقدیم میشود که برای احماق حق خود ذره ای از جانبازی و سربازی دریغ نخواهند کرد و در راه استقلال حیات خود خواهند کوشید.

حاصل سخن آنکه:این کتاب به شکوفه های جوانی تقدیم میشود که در جهنم روئیده اند.”

http://s6.picofile.com/file/8245317076/002.JPG—-http://s7.picofile.com/file/8245317026/001.JPG

مقدمه استاد سعید نفیسی

اشتباهی که بیشتر جوانان ما میکنند،اینست،که درس خواندن را کار بسیار ساده ای میگیرند.می پندارند،همینکه با ترتیبی بیش و کم به دبستان یا دبیرستان و یا دانشکده رفتند وبیش و کم درسردرس دقت کردند و کمابیش تکالیفی را که بر عهده شان گذاشته اند،انجام دادند،دیگر حاجت براهنمائی جز همان کتاب درس و همان آموزگار و دبیر ودانشیار و استاد ندارند.گمان میکنند که همه درس خواندن را میدانند و این کار اسانتر و ساده تر از آنست که به راهنمائی حزهمان کتابهای درسی و محیط آموزشگاه خود لازم داشته باشد.این شبهه به اندازه ای نادرست است،که اغلب جبران پذیر نیست.هنگامی که دوره بارآور برومند جوانی گذشت و از درس و بحث فارغ شدند می بینند ،سالها خطا کار و شبهه زده بوده اند.اما چه سود؟که دیگر دوره تنبیه و آگاهی گذشته است و عمر گذشته را نمیتوان باز آورد.

در این تردیدی نیست که برای بهتر درس خواندن و بهتر چیز یادگرفتن احتیاج به راهنمای دیگری جز آنکه درآموزشگاه هست دارند.این راهنمامخصوصا باید آنها را از آزمودگی و تجربهدیگران با خبر کند.باید جزئیاتی را که در محیط مدرسه کسی متوجه آنها نیست و اگر هم هست محال گفتن نیست و یا از گفتن دریغ میکنند بیادشان بیاورند و در ذهنشان جای دهند.این به اندازه ای کار را آسان میکند که درس خواندن و چیز یادگرفتن به مراتب گواراتر و دلپذیرتر از آنچه اکنون هست میشود.

به همین جهت کتابی برای پسران و دختران ایرانی لازم بود که آئین درس خواندن را به ایشان بیاموزد و هادی و راهنمای بیدار و آزموده ایشان باشد.

این کتاب بعنوان “آئین درس خواندن یا رمز موفقیت در امتحانات”اینک برای جوانان عزیز ایران گرامی آماده شده است،قطعا بسیار سودمند و دلپذیر خواهد بود

http://s7.picofile.com/file/8245317126/003.JPG—–http://s7.picofile.com/file/8245317150/004.JPG

مشخصات نرم افزار:

نام نرم افزار: تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

نوع فایل:apk برای گوشیهای اندروید

حجم فایل:۹٫۸۹ مگا بایت

منبع:http://hipnotism.ir

قیمت نرم افزار: ۴۵۰۰ تومان

زبان: فارسی

نحوه خرید: خرید آنلاین و دانلود

دانلود نرم افزار تکنیک های درس خواندن با هیپنوتیزم

 

دانلود نسخه اندروید هیپنوتیزم

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .