اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » درمان تلقین بصری,یادداشتهای بصری

درمان تلقین بصری,یادداشتهای بصری

درمان تلقین بصری,یادداشتهای بصری

تلقین بصری

یادداشتهای بصری

 

تلقین بصری

ما معتقدیم  که روشهای تکمیلی برای رسیدن به هدف خود اصلاحی لازم است . پیام دادن به خودتان توسط نوشتن چیزی روی یک کارت و آویزان کردن آن روی دیوار اتاقتان ممکن است به شما کمک کند به تصمیمی تلقین شده  متکی باشید . همه می توانند از این روش استفاده کنند . در بزرگراهها به علایمی مانند بیدار بمانید – زنده بمانید  بدون خطر  برانید – بیشتر زندگی کنید  برخورد می کنید . علامت مراقب باشید مردم را در اطراف ماشین آلات خطرناک محتاط می کند ، آنها کمتر  بی احتیاطی می کنند . اگر عصبی و ناراحت هستید ، شاید خوب باشد یک علامت (یاد بگیر آرام باشی) در جایی که بتواند آن را هر روز ببینید بگذارید . مسئله این نیست که چه می دانیم ، بلکه این است که چه چیز را فراموش می کنیم انجام دهیم . ما یادداشتهای ثابت لازم داریم . همه ما می دانیم که بهتر است آسوده و آرام باشیم ، ولی چند نفر از ما به یاد می آوریم که دچار هیجان نشویم ؟ به عنوان زن ، شوهر و والدین ، ما این مسئله را فراموش می کنیم ، و قبل از اینکه آن را تشخیص دهیم ، دچار نوعی طغیان احساسی شده ایم .

افکار ما با هزاران تلقین در چیزی که می بینیم  یک علامت یا یک عکس ، تحت تأثیر قرار می گیرند . چرا بر روی  این تمایل همه گیر در عکس العمل نشان دادن به آنچه می بینیم ، سرمایه  گذاری نکنیم ؟ همه ما برای تلقینهای بصری مستعد و پذیرا هستیم .

اگر سعی می کنید وزنتان را کم کنید ، چند تصویر قدیمی از خودتان وقتی که لاغر بودید بزرگ کنید و هر روز  صبح و شب  به آن نگاه کنید .

اگر با صدای  کوچکی  از کوره در می روید ، علامت آرام باش را بنویسید و در جایی که بتوانید تمام روز آن را ببینید  بچسبانید .

بچگانه به نظر می رسد ، ولی وقتی عملی باشد چه اهمیتی دارد ؟ وقتی چیزی  را که دنبال  آن هستید بدست بیاورید ، دیگر احتیاجی نیست علامتی وجود داشته باشد که به آن نگاه کنید . در آنموقع شما عادت آرام بودن را پرورش خواهید داد .

شما اغلب  علایمی مانند لبخند بزنید  را در رستورانها می بینید . شگفت آور است که این علائم چه تأثیری در مشتریها و پیشخدمتها دارد . همه اینها در طبقه درمان تلقین بصری قرار می گیرند .

 

نکات لازم برای به خاطر سپردن

۱٫ رفتار موفقیت آمیز با مردم سودبخش است .

۲ .  از خود هیپنوتیزمی برای کمک به خود در کامل کردن کیفیت شخصیتی که باعث  شود مردم شما را دوست داشته باشند  استفاده کنید ( این مطالب در ابتدای همین سایت هیپنوتیسم دات آی آر به صورت فهرست نوشته شده است . )

۳ . بیاموزید با خودتان کنار بیایید ، در نتیجه برایتان آسانتر خواهد بود  که با دیگران کنار بیایید .

۴ . پرورش شخصیت ، کلید رابطه موفق با مردم است .

۵ . مردم را دوست داشته باشید ، در نتیجه آنها شما را دوست خواهند داشت .

۶ . متانت خود را افزایش دهید تا همه افراد بیشتر به شما احترام بگذارند .

۷ . وقتی که شما بر فن خود آرامی تسلط یابید ، می توانید دیگران را آرام کنید . مردم در حضور آنهایی که آرامش را منعکس می کنند آرام هستند و احساس راحتی می کنند .

۸ . در هر کسی چیز خوبی پیدا کنید .

۹ . به خود یادآوری کنید که مردم از تعریف و تشویق خوششان می آید . همه ما دوست داریم الهلم بخش و تشویق شویم .

۱۰ . از فنون خودهیپنوتیزمی برای افزایش بردباری خود و مدارا کردن استفاده کنید ، در نتیجه هرگز زحمتی برای کنار آمدن با مردم نخواهید داشت .

بخش فوائد هیپنوتیزم. .

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .