اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » رژیم غذایی شگفت انگیز هیپنوتیزمی

رژیم غذایی شگفت انگیز هیپنوتیزمی

رژیم غذایی شگفت انگیز هیپنوتیزمی

درمان چاقی با هیپنوتیزم

رژیم غذایی شگفت انگیز  هیپنوتیزمی

 

درمان چاقی با هیپنوتیزم

 

جک هیز در کتاب خود به نام رژیم غذایی شگفت انگیز هیپنوتیزمی ادعا می کند : تنها راهی که می توان وزن اضافی  را کنترل کرد ، این است که بیمار ، عادات جدیدی برای خوردن  در خود به وجود بیاورید . او اظهار می کند  از این راه به هزاران نفر کمک شده و وزن اضافی را می توان با یاری  هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم کنترل کرد و گروههای متخصص پزشکی هیپنوتیزم برای آموختن این فن به سایر پزشکان ، در سراسر کشور مسافرت کرده و سمپوزیومهایی را برای این منظور تشکیل داده اند تا پزشکان  این کمک ها را به بیمارانی عرضه کنند که مکرراً  در کوشش برای رژیم گرفتن و حفظ وزن عادی شکست خورده اند .

گزارشهای مجلات پزشکی هیپنوتیزم ، موفقیت نسبتاً عمومی را در مساعدت به اشخاصی با وزن اضافی نه تنها برای بدست آوردن وزن عادی ، بلکه  حفظ کردن آن ، نشان می دهد .

ما با جک هیز کاملاً موافق هستیم که آنچه شخصی حرفه ای می تواند برای بیماران خود که وزن اضافی دارند  انجام دهد ، ما می توانیم با انجام خود هیپنوتیزمی برای خودمان انجام دهیم . رژیم غذایی هیپنوتیزمی یک طرح خودآموزی است .

ملوین پاورز در کتاب خود به نام راهنمایی سودمند برای خود هیپنوتیزمی ذکر می کند :

تمام مردم فقط به دلیل مشکلات هیجانی پرخوری نمی کنند . بدون توجه به دلایل وزن اضافی ، استفاده از خود هیپنوتیزمی یکی از بهترین راه حلها برای این مشکل  است .

پرخوری نوعی خودکشی روانی است

پرخوری از بعضی جنبه ها می تواند به عنوان جانشینی  برای خودکشی تلقی شود . اشخاص فربه اغلب فلسفه زندگی مهلکی برای خود دارند : بخور و شاد باش ، برای اینکه فردا  می میریم . آنها در مقابل مشکلات تندرستی که در نتیجه خوردن و نوشیدن بیش از حد پیش می آد بی تفتوت می شوند .

این واقعیت ثابت شده است که فربهی دوران زندگی شما را کوتاه می کند . چاقی خطری جدی برای سلامتی است مثال ، شرکتهای بیمه و آمارگران گزارش می دهند ، شخصی که اضافه وزن دارد و نیمی از عمرش گذشته ، بیشتر مستعد تسلیم شدن به مرگ زودرس با شرایط مثل انداد شریانهای اکلیلی ، مرض قند  و تصلب  شرایین است تا شخصی در همان گروه سنی  که دارای وزنی عادی یا پایین تر است . آنها همچنن خاطرنشان می کنند شخصی  ۴۵ ساله با ۲۰ درصد اضافه وزن ,سایت هیپنوتیسم دات آی آؤ,بیش از حد معمولی ، خطر مرگ  خود را ۳۰ درصد افزایش می دهد . ۴۰ درصد اضافه  وزن بیش از حد معمولی در همان شخص ریسک مرگ نسبتی را ۸۰ درصد افزایش می دهد . با وجود احتمال این خطر ، هنوز اشخاص زیادی وجود دارند  که درباره اضافه وزن خود هیچ اقدامی نمی دهند . آنها با دست خود به کندن گورشان ادامه  می دهند  .

فربهی و مشکلات احساسی

تمام پزشکان می دانند که رابطه متقابل بین فربهی و بیماری احساسی وجود دارد .

آنها نظر داده اند بیمارانی که از مشکل فربهی رنج می برند محتاج درمان شخصیت هستند و منظور از درمان شخصیت ، درمان درون  است . شخصی که مشکل پر زحمت کم کردن وزن را دارد ، باید دلیل  یا علت نیمه خودآگاه را برای خوردن اجباری کشف کند . او باید بیاموزد که مبدأ روانی کشمشهای احساسی خود را بیابد . فهم بهتر خود ، گامی در جهت درست است و باعث فهم بهتر درباره مشکل وزن اضافی می شود .

همسر بیماری گزارش داده است شوهر او ، که به دلیل اضافه وزن تحت رژیمی سخت بوده است ، هرگاه که به دنبال نزاعی با همسرش ، از نظر احساسی ناراحت می شده ، از منزل خارج شده ، به فروشگاهی می رفت ، و خودش را به یک شیر پر چربی مهمان می کرد ، یک تکه کیک سفارش می داد و با یک شکلات یا شیرینی خاتمه می داد ( مثالی واقعی از عدم رشد احساسی و فرار از وضعی ناراحت کننده ) .

وزن زیاد و نقص جنسی ، گاهی به هم مربوطند . بعضی از مردها به چیزی که انرژی  جنسی مغذی نامیده می شود  دچار هستند ، یعنی تمایل برای غذا که قابل مقایسه با تمایل جنسی است . علاوه بر این آنها از خوردن افراطی و همیشگی  بیشتر لذت می برند تا از روابط  با همسرشان .

تنش عصبی نیز در بسیاری از افراد باعث پرخوری ، سیگار کشیدن و نوشیدن بیش از حد می شود . خود تلقینی تنش را دور می کند و شما را قادر می سازد تا به مرحله خود آرامی برسید . وقتی  بیاموزید که آرام شوید ، فوراً اجبار شما برای پرخوری ناپدید می شود . کشف می کنید که پرخوری شما راهی غیر ضروری برای بیرون آمدن از تنش و نا امیدی است . شمارش کالری ها بسیار مفید است و رژیمهای مخصوص ، رژیمهای غذایی سحرآمیز و غیره از نظر علمی جالب هستند ، ولی نه تا وقتی که شخص بفهمد عامل احساسی و روانی همیشه می تواند در کنترل  وزن سودمند و دایمی باشد . شما نمی توانید چربی ها را آب یا ذوب کرده ، و یا فشرده کنید . سرعت در کم کردن وزن ، همیشه آنطور که پرهیز کنندگان فکر ممی کنند ، خیلی مهم نیست ، پرهیز کردن عاملی ذهنی است .

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .