اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » خواص اعجاب انگیر سنگها » سنگ تورمالین صورتی,روبلیت

سنگ تورمالین صورتی,روبلیت

سنگ تورمالین صورتی,روبلیت

سنگ تورمالین صورتی,روبلیت

سنگ تورمالین صورتی,روبلیت

تأثیر بر بدن

این سنگ سرگیجه را درمان می کند و حافظه و قلب را نیرو می بخشد . بیماری های مربوط به ناخن ها و اعصاب را درمان می کند . تورمالین صورتی بسیار موثر برای درمان بعضی گونه های نازایی ، بیماری های دستگاه تناسلی و مسائل مربوط به عادت ماهیانه است . اما عوارض التهاب مفصلی را نی تسکین میدهد . مجازی خونی را نیرو می بخشد . سیستم ایمنی بدن را فعال و کبد را تصفیه می کند ولنف می کند و لنف و هورمونها را بر می انگیزد و سر انجام از ما در برابر تشعشعات منفی برای مثال اشعه برای مثال اشعه ( X ) و غیره و … حمایت می کند .

اثر بر روح و روان

تورمالین صورتی بیشتر قابل توجه جنس مذکر است . نگرانی ها ، سرخوردگی ها یا ناکامی های در ارتباط و یا زندگی های مشترک بین زوج ها را از بین برد . تورمالین صورتی به ما اراده احترام به خود و قدرت بیان می دهد . نیروی تمرکز را در ما زیاد می کند و عوارض بیماری های روان تنی را درمان می کند . نیروی عشق و دلباختگی را در ما بیدار و تنظیم می کند و نوسانات قوی برای شادی ، شور و هیجان در زندگی را منتشر می کند .

نشان طالع بینی

تورمالین صورتی مختص علائم قوچ ، ترازو و عقرب است .

طبقه چاکرا

این سنگ برای چاکرای قلب محلی که زخم ها و رنجشهای زندگی رهاد می شوند در نظر گرفته شده است . در این چاکرا ایجاد صلح و هماهنگی می کند .

فروش و نگهداری

روبلیت یا تورمالین صورتی در بازار تجارت به صورت سگی نتراشیده ، صیقلی و جواهر داخل زنجیر در دسترس است . این سنگ خیلی کم بصورت جواهر دیده می شود و بسیار گران است . معمولاً با آب شسته و تخلیه می شود و ترجیحاًٌ در نور خورشید شارژ نکنید .

 

سنگ تورمالین صورتی,روبلیت

 

 

 

با عضو شدن در تنها کانال تیم این اپلای از جدیدترین علم روز هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت بهره مند بشید و  شما با عضو شدن در این کانال همیشه در علم هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت به روز هستید و همیشه در رسیدن به هدفتون شارژ و موفق هستید و این کانال میتونه همانند  برق شما رو شارژ کنه و همانند یک استاد در تمام روز زندگیتون در کنارتون باشه

برای عضو شدن در کانال تلگرام ما ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید

http://telegram.me/success786

سپس پنچره ای باز میشود که روی دکمه ok کلیک کنید

سپس بعد از اینکه وارد کانال شدید در قسمت پایین روی دکمه join کلیک کنید. تا همیشه از جدیدترین مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت اگاه باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .