اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » خواص اعجاب انگیر سنگها » سنگ پریدوت,کریزولیت,الیوین

سنگ پریدوت,کریزولیت,الیوین

سنگ پریدوت,کریزولیت,الیوین

سنگ پریدوت,کریزولیت,الیوین

سنگ پریدوت,کریزولیت,الیوین

کلیات

به طور کلی پردوت از سیلیکات منیزیم و آهن به رنگ سبز یا سبز زیتونی که به شکل عدسی است ، تشکیل می شود . منشأ این سنگ در کشورهای بیرمانی ، دریای سرخ ، جزایر قناری ، برزیل و همچنین نروژ است .

تأثیر بر بدن

این سنگ ناراحتی های قلبی را از بین می برد ، قلب را نیرو می بخشد و گردش خون را بهبود می دهد همچنین برای بیماری های اندامهای داخلی بسیار موثر است . به عقیده ما ، عمل این سنگ به خصوص برای اگزما ، بثورهای پوستی و آکنه موثر است . به علاوه ، استخوان ها را تقویت می کند و عموماً اثری خوب بر اصلاح بافتها دارد . اشخاص حساس به زمان ، لازم است که گردنبندی از پریدوت با خود داشته باشند ، زیرا این سنگ همچون داروهای محرک است .

اثر بر روح و روان

سنگ پریدوت ما را در برابر تأثیرات همنوعان محافظت می کند و روشن بینی و بصیرت در ما ایجاد می کند و بر علیه اندوه وناراحتی ها مبارزه می کند .

نشان طالع بینی

پریدوت تحت علائم جوزا و شیر قرار دارد.

طبقه چاکرا

این سنگ متعلق به چاکرای قلب است .

خصوصیات

برای درمان اگزما و … توصیه می شود ، چند سنگ پریدوت را در یک لیوان روغن زیتون فشرده شده خنک در حدود ۱۲ ساعت قرار دهید بعد بوسیله تامپون ، صبح و شب بروی قسمت های بیمار بمالید . به خصوص ، سعی کنید پوست را مالش ندهید . در صورتی که شما تحمل روغن زیتون را ندارید می توانید این سنگ را داخل آب قرار دهید .

 

فروش و نگهداری

در بازار دادو ستد ، این سنگ به شکل های نتراشیده ، صیقلی ( سنگ های بزرگ بسیار کمیابند ) ، دستبند و نی به فرم جواهر دیده می شود . بعد از هر بار استفاده ، آن را همیشه در زیر جریان آب بشویید و هر بار در صورت امکان در نور خورشید قرار دهید .

 

 

سنگ پریدوت,کریزولیت,الیوین

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .