اوقات شرعی به افق شهرها


سنگ چشم ببر

سنگ چشم ببر

سنگ چشم ببر

سنگ چشم ببر

توده ای از کوآرتز قهوه ای طلایی است که به شکل راه راه با رسوبات رشته های آهن خرمایی رنگ استد و در برابر اسیدها بسیار حساس است . مهمترین این توده ها در کشور های بیرمانی ، هندوستان ، آفریقای جنوبی ، ایالات متحده آمریکا و غرب استرالیا یافت می شود .

تأثیر بر بدن

این سنگ فعال کننده مراکز حرکتی در بدن از جمله استخوان ها و مفاصل می باشد و باعث تقویت آنها می شود . رنگ قهوه ای طلایی آن باعث گرم نگه داشتن بدن و بیش از هر چیز مجراهای تنفسی می شود . همچنین این سنگ دارای اثر تسکین دهندگی در تنگی نفس و آسم است .

همسطح متابولیسم بدن اعصاب را آرام می کند . چشم ببر این امکان را به افراد عصبی می دهد تا تمایل به از بین بردن دلایل و بی توجهی بر تمرکز فکر و اندیشه هایشان را داشته باشند . این یک سنگ با ارزش برای تعلیم دهی بچه ها به طور منظم است . چشم ببر با ارتعاشات تعیین شده ای باعث تحریک افراد ضعیف ، بی اراده و ترسو می شود . همچنان که باعث استواری و تقویت کبد می شود و عمل باکتری ها را مهار می کند . این سنگ بخصوص برای افراد مضطرب در نظر گرفته شده است و شبکه خورشیدی را تقویت می کند .

اثر بر روح و روان

چشم ببر ایجاد گرما و آرامش می کند و افکار ما را برای مداوات ذات درونمان تحریک می کند . این سنگ به کسانی که دارای مشکلات امور مالی هستند کمک با ارزشی می کند .

نشان طالع بینی

چشم ببر مختص نشان های جوزا ، سبله و شیر است

طبقه چاکرا

این سنگ متعلق به چاکرای خورشیدی است .

خصوصیات

برای تقویت تمرکز ، توصیه می شود در طی کارهای شخصی خود این سنگ را با خود داشته باشید و برای امتحانات درسی یا دیگر امتحانات ، لازم است این سنگ را در مقابل خود قرار دهید .

فروش و نگهداری

چشم ببر در بازار تجارت به صورت های نتراشیده ، صیقلی ، جواهری داخل زنجیر ، جواهر و بعضی اوقات هم بصورت شی تزئینی دیده می شود .

نگهداری : بهتر است این سنگ را ۲ تا ۳ بار در ماه زیر آب بشویید و حدوداً ۲ الی ۳ ساعت در برابر تابش نور خورشید قرار دهید تا دوباره شارژ می شود .

 

سنگ چشم ببر

 

با عضو شدن در تنها کانال تیم این اپلای از جدیدترین علم روز هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت بهره مند بشید و  شما با عضو شدن در این کانال همیشه در علم هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت به روز هستید و همیشه در رسیدن به هدفتون شارژ و موفق هستید و این کانال میتونه همانند  برق شما رو شارژ کنه و همانند یک استاد در تمام روز زندگیتون در کنارتون باشه

برای عضو شدن در کانال تلگرام ما ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید

http://telegram.me/success786

سپس پنچره ای باز میشود که روی دکمه ok کلیک کنید

سپس بعد از اینکه وارد کانال شدید در قسمت پایین روی دکمه join کلیک کنید. تا همیشه از جدیدترین مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت اگاه باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .