اوقات شرعی به افق شهرها


سنگ چشم شاهین

سنگ چشم شاهین

چشم شاهین

سنگ چشم شاهین

کلیات

این سنگ از تجمع کوآرتز تشکیل شده است که دارای رشته های باریک و تیره ایاست که از آبی خاکستری رنگ متمایل می شود و نیز دارای رسوبات کروکیدولیت ( از خانواده سیلیکاتهای طبیعی آلومینیوم و کلسیم و غیره ) است . محل های اصلی دارای شناخت بیشتری از این سنگ هستند عبارتند از آفریقای جنوبی ، بیرمانی ، هندوستان ، ایالات متحده آمریکا و غرب استرالیا .

تأثیر بر بدن

این سنگ نیروی چشم را حفظ و تقویت می کند و چشم های خسته و تحریک شده را آرام می کند و همچنین برای زخم های چشمی بسیار موثر است . این سنگ عالیترین معالج بر علیه شدیدترین سردردها بخصوص میگرن و از نوع مزمن آن است . به علاوه ناراحتی های تنگی نفس در ناحیه نایزه ها را از بین می برد .

اثر بر روح و روان

به کمک چشم شاهین می توانیم در تعادل و آگاهی بیشتر نسبت به خودمان موفقتر باشیم . همچنین توسط آن در برابر خود و ضعفهایمان دارای تحمل و بردباری بیشتری خواهیم شد .

طبقه چاکرا

این سنگ تابع چاکرای پیشانی یا چشم سوم است . همچنین ارتباط بسیار قوی با چاکرای ریشه دارد .

خصوصیات

این سنگ برای مدیتیشن فوق العاده است . در قرن ما که روزانه با کامپیوتر ها یسر می شود ، چشم شاهین کمک با ارزشی در این مورد انجام می دهد . این سنگ از چشم های ما حمایت و آنها را تقویت می کند . همچنین توصیه می شود آن را با خود همیشه داشته باشید .

فروش و نگهداری

رد بازار فروش معمولاً چشم شاهین به فرم های صیقلی و داخل زنجیر دیده می شود . اما به شکل گردنبند بسیار کمیاب است . این سنگ را باید در ماه چندین بار در زیر آب جاری بشویید و تخلیه کنید .

 

 

با عضو شدن در تنها کانال تیم این اپلای از جدیدترین علم روز هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت بهره مند بشید و  شما با عضو شدن در این کانال همیشه در علم هیپنوتیزم و یوگا و سلامتی و موفقیت به روز هستید و همیشه در رسیدن به هدفتون شارژ و موفق هستید و این کانال میتونه همانند  برق شما رو شارژ کنه و همانند یک استاد در تمام روز زندگیتون در کنارتون باشه

برای عضو شدن در کانال تلگرام ما ابتدا روی لینک زیر کلیک کنید

http://telegram.me/success786

سپس پنچره ای باز میشود که روی دکمه ok کلیک کنید

سپس بعد از اینکه وارد کانال شدید در قسمت پایین روی دکمه join کلیک کنید. تا همیشه از جدیدترین مطالب روز هیپنوتیزم و یوگا و موفقیت اگاه باشید.

سنگ چشم شاهین

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .