اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » مانیه تیزم » شخصیت مانیه تیزم ور

شخصیت مانیه تیزم ور

شخصیت مانیه تیزم ور

شخصیت عامل

در نخستین ملاقات با یک نفر مانیه‌تیزور می‌توانید کاملاً تشخیص دهید که ایشان دارای چشم‌های نافذ بوده، خوش بنیه، خوش صورت و صابر و پاکیزه می‌باشند. با توجه بیشتری به حرکات و رفتار و گفتار وی، پی خواهید برد در قلب حقد و کینه و حسادت، جایی نداشته ، در گفتار و کردار نیک و حتی در پندار نیکو هستند، و معتاد هیچ یک از مکیفات از قبیل الکل و چای و غیره نمی‌باشند.

شجاعت از اطوارشان پیداست، در دست و سایر اعضای بدن ایشان حرکات  و تکان‌های بیخود و بی‌معنی مشاهده نمی‌کنید، در مجلس و اجتماع از شوخی‌های رکیک پرهیز کرده عفت و صداقت را در همه کار مراعات می‌نمایند، تا بخواهید به این شخص نزدیک شوید با یک طرز خوش شما را پذیرفته در تحت قدرت ساحرانه‌ی بیان خود قرار خواهد داد که بیشتر شما را مجذوب خویشتن خواهد نمود.

نگاه‌های مخصوص او که در موقع حرف زدن به ریشه‌ی چشم‌های شما دوخته شده، جذابیت او را بیشتر نشان داده در دل خود احساس محبت خواهید نمود. هر کاری از شما بخواهد با حس احترام و محبت کامل در انجام ان، با دل و جان خواهید کوشید، در عین حال مجذوب وی شده مطابق میل و خواسته‌هایش رفتار می کنید. به هر حال به وسیله‌ی نگاه و حرف و گفتار در شما تأثیرات فوق‌العاده‌ای می‌بخشد. او(سایت هیپنوتیسم دات آی آر)هیچ وقت به عزت نفس دیگران بی‌احترامی نمی‌کند، بر علیه شما کوچک‌ترین حرکتی که ممکن است موجبات تحقیر را فراهم سازد نشان نمی‌دهد، با وجود این که حس می کنید از اراده‌ی ایشان تبعیت کرده‌اید، می‌خواهید بیشتر نزدیک‌تر شوید، خوش حالی خود را از مصاحبت وی نشان داده در انجام خواسته‌هایش می‌کوشید.

مانیه‌تیزور در کارهای خود هیچ وقت عجله نشان نمی‌دهد. قبلاً می‌داند هر اقدامی که بخواهد انجام دهد یا هر کاری را شروع نماید، موفقیت با او است، چون به توفیق خود ایمان دارد. در حقیقت این نکته مسبب اصلی و منشد حقیقی این نیرو است.

صمیمیت و خیرخواهی، حسن نیت را در کارهای خودشان نشان می‌دهد. همیشه عازم، قاصد و حاکم بر نفس خود بوده از کارهای خود مغرور نمی‌شود. به همین جهت است که در مجالس این نوع اشخاص به زودی شناخته می‌شوند.

نیروی مغناطیس، نتیجه فعالیت فکر بشر است هر قدر قدرت تفکر نیرومند باشد، همان اندازه نیروی مغناطیس آن قوی تر و موثرتر خواهد بود، اراده‌ی شخص در این جریان نقش بزرگی را دارا است حالت مزاجی در نیروی اراده موثر و دخالت دارد تا رابطه‌ی کاملی بین اعضاء و اعصاب بدن برقرار نباشد، اراده نمی‌تواند ظاهر شود. لذا مانیه‌تیزورهای نیرومند همیشه با مشق و تمرینات بسیار جدی، روابط بین اعضاء و اعصاب خود را مستحکم می‌سازند.

حال می‌توانیم برتری شخصیت عامل را از دیگران در تحت دو عنوان ارزش معنوی و مادی مطالعه نماییم.

ادامه دارد…(بخش مانیه تیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .