اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » شعور باطن » ضمیر نیمه خودآگاه شما

ضمیر نیمه خودآگاه شما

ضمیر نیمه خودآگاه شما

ضمیر ناخود آگاه شما

ضمیر نیمه خودآگاه شما

 ضمیر ناخود آگاه شما

ضمیر نیمه خودآگاه آن قسمت از فکر شماست که غریزه بر آن حکومت می کند . در پشت همه رفتارها ، محرکات پنهانی قرار دارند .

ممکن است یک یا چند بار به خود گفته باشید چه چیزی مرا وادار کرد آن کا را انجام دهد ؟ من باید می دانستم  یا  نمی توانم بفهمم چرا این چنین قضاوت بدی کردم ؟

بسیاری از فکرهای ویرانگر یا انگیزه های ناگهانی اولیه ما از ضمیر نیمه خودآگاهمان ناشی می شوند مانند ترس ، عصبانیت ، حسادت ، انگیزه ناگهانی آزار رساندن به دیگران ، دروغ گفتن و دزدی کردن . ما اغلب به آنها اجازه ابراز آزادانه می دهیم ، فقط به این دلیل که نیاموخته ایم ضمیر نیمه خودآگاه چگونه در زندگی روزمره مانقش بازی می کند و در نتیجه بسیاری از ما هرگز نیاموخته ایم که چگونه این انگیزه های ناگهانی آسیب رسان را کنترل  کنیم . اکنون خود هیپنوتیزمی به شما می آموزد که چگونه واکنشهای رفتاری را که از ضمیر نیمه خودآگاه شما ناشی شده است ، اداره کنید .

ضمیر نیمه خودآگاه دستورات خود را از غریزه صیانت نفس می گیرد و این نشان می دهد که چرا بسیاری از ما خودخواه ، تدافعی ئ ترسو هستیم . ما همیشه در جستجوی لذت جسمی هستیم .

سیگار کشیدن پی در پی ، مشروب خوردن ، پرخوری اجباری و رفتارهای عصبی دیگر از تاثیرات ضمیر نیمه خودآگاه ناشی می شوند .  روانپزشکان از گناهان ناخودآگاه ، آرزوهای سرکوب شده  ، خشمهای مدفون شده و احساس عشق و تنفر صحبت می کنند ، که اغلب اوقات نقش بسیار مهمی در زندگی روزانه ما بازی می کنند .

اگر می خواهیم در خود هیپنوتیز موفق شویم باید این قسمت از فکر انسان آگاهی لازم داشته باشیم . همان طور که هربرت اسپنسر فیلسوف گفته است : فکر است که خوبی یا بدی ، سعادت یا بدبختی ، ثروت یا فقر را می سازد .

شما به وسیله خود هیپنوتیزمی با ضمیر نیمه خودآگاه خود تماس برقرار می کنید و می توانید از طریق خود تحلیلی ،همان طور که در پست های قبلی سایت هیپنوتیسم دات ای آر شرح داده شد ، کشف کنید که چگونه غرایض شما بر افکار روزانه تان تأثیر می گذارد .

ادامه دارد. . .

بخش ضمیر باطن

.

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .