اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » علت علمی ایجاد بیماری‌های روانی و نقش هیپنوتیزم در معالجه آن

علت علمی ایجاد بیماری‌های روانی و نقش هیپنوتیزم در معالجه آن

علت علمی ایجاد بیماری‌های روانی و نقش هیپنوتیزم در معالجه آن

علت علمی ایجاد بیماری‌های روانی و  نقش هیپنوتیزم در معالجه آنها

  • حرف و تلقین  مانند داروها بر روی اعضاء بدن اثر می‌کند.
  • موهای سفید و ریخته شده این خانم به وسیله هیپنوتیزم دوباره رویید و سیاه شد.
  • درد نیمه سر این دانشجو و بی خوابی این آقا به وسیله هیپنوتیزم معالجه شد.
  • تنگ نفس این مرد و خجولی این کارمند  شب شاسی این جوان به وسیله هیپنوتیزم معالجه شد.
  • هیپنوتیزم با الکلیسم و مرد سیگاری  چه کرد؟
  • حرف و تلقین از راه اعصاب، غدد مترشحه داخلی را تحریک می‌کند، در نتیجه غدد مترشحه داخلی هورمون‌هایی تولید می‌کنند که شخص را معالجه یا بیمار می‌کند .
  • این دانشمند الکترودهایی نازک‌تر  از مو بر سلول های مغزی فرو کرد و با فرستنده الکتریک آزمایش شونده را وادار به اعمال مختلف نمود.

گاهی «حرف» به تنهایی ایجاد بیماری می کند– من تصور نمی‌کنم کسی وجدو داشته باشد که مخالف و منکر این عقیده باشد که یک کلمه حرف یا یک جمله تکراری گاهی چه اثری بر روی اعضاء بدن ما می گذارد  و این حقایق را در مبحث تلقین پذیری بررسی کردیم.

ترشح بزاق دهان و معده به وسیله «حرف»- یک نفر آدم گرسنه با شنیدن اسم غذا دهانش آب می‌افتد یعنی بزاف دهان و معده‌اش شروع به ترشح می‌کند، با شنیدن  بوی غذا نیز بزاق دهان و معده‌اش ترشح می‌کند، با دیدن غذا باز هم بزاق دهان و معده‌اش ترشح می‌کند.

 در حقایق بالا، چشم، گوش، بینی خبر غذا را به مغز و مغز به اعصاب و اعصاب به غدد مترشحه دهان و معده می‌رساندو  براق دهان و معده شروع به ترشح می‌کند.   

احساس ترس چه از راه شنیدن و چه از راه دیدن به مغز منتقل و از مغز به وسیله سیم‌های تلگرافی  به نام اعصاب  به قلب و غدد داخلی می رسد، در نتیجه قلب شروع به زدن می‌کند،  براق دهان ,دهان و تمام بدن خشک می‌شود.

فقط یک کلمه «حرف» می‌تواند انسانی را بکشد-  هنگامی که به مادری تلقین کردند بچه‌ات زیر ماشین رفته مادر مُرد، و نیز هنگامی‌که به شخص طماعی گفتند دویست‌هزار تومان برنده شده‌ای سکته کرد. در این واقعه هم گوش خبر را به مغز و مغز به سیم‌های تلگرافی به نام اعصاب رساند و اعصاب قلب و اعضاء داخلی را از کار انداختند.

گوجه ترش- هم اکنون در حضور چند نفر اسمی از گوجه ترش، آلوچه ترش ببرید و یا در حضور چند نفر گوجه ترش  یا آلوچه ترش را با ملچ و ملوچ بخورید ببینید چگونه آب دهان همه راه می‌افتد به(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) عبارت علمی بزاق دهان ترشح می‌کند. زیرا چشم  و گوش این خبر را به مغز و مغز به اعصاب و به غدد مترشحه داخلی بدن می‌رساند و غدد مترشحه داخلی شروع به فعالیت می‌کند. دکتر «وان پلت» با تشریح وظایف سلسله اعصاب و چگونگی تأثیر حرف و تصور  بر روی اعضاء بدن این حقیقت را بهتر به ثبوت رسانده است.

ادامه دارد…(فوائد هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .