اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » فواید هیپنوتیزم

فواید هیپنوتیزم

فواید هیپنوتیزم

فواید هیپنوتیزم

مقدمه

در این قسمت درباره فواید هیپنوتیزم صحبت خواهیم کرد.این قسمت شامل سه بخش می‌باشد:

بخش اول- در بخش اول بررسی خواهیم کرد که اختلالات و ناراحتی‌ها چگونه به وجود می‌آیند و هیپنوتیزم به چه دلیل و چگونه این ناراحتی‌ها را از بین می‌برد.

بخش دوم-  در بخش دوم فواید اثبات شده و علمی هیپنوتیزم مورد بحث قرار می‌گیرد که منظور از آن عبارت از فوایدی است که مورد بررسی و آزمایش  دانشمندان و روانشناسان هیپنوتیزم قرار گرفته و در عمل نتایج فراوانی به بار آورده است. به توسط هیپنوتیزم می‌توانیم کودکان را بهتر تربیت کنیم و سرنوشت آنها را آن طور که می‌خواهیم پی‌ریزی نماییم. دانش‌آموزان و محصلین را به درس خواندن علاقه‌مندتر نماییم، میزان هوش و استعداد آنها را بالا ببریم و حافظه را تقویت نماییم. به وسیله هیپنوتیزم می‌توان عادات منفی و مضر را ازبین برد، نظیر عادات به تنبلی و تن پروری، عادت به پرخوری و پرخوابی، ترک عادت به قمار، ترک اعتیادات الکی، ترک اعتیاد به مواد مخدر.

به وسیله هیپنوتیزم می‌توان بسیاری از ناراحتی‌های فکری و اختلالات روانی را معابجه کرد. سر درد، تنگ نفس، بی خوابی، نگرانی و اندوه، برخی از اختلالات  چهار هاضمه، و ناراحتی‌های قلبی، ترس، اضطراب، آشفتگی، نومیدی، دلسردی، نارضایتی، دردهای نابهنگام شکم، پشت،(سایت هیپنوتیسم دات آی آر)گردن، دست و پا، نفخ معده و بسیاری دیگر از این قبیل ناخوشی‌ها که جنبه عصبی و روانی داشته باشند به وسیله هیپنوتیزم از بین می‌روند.

از هیپنوتیزم می‌توان  در عمل جراحی استفاده کرد، نظیر  بریدن پا، کشیدن دندان، جراحی قلب، زایمان و بسیاری دیگر از جراحی‌ها به وسیله هیپنوتیزم امکان‌پذیر است.

از هیپنوتیزم می‌توان در ارتش و جنگ‌های امروزی استفاده کرد، ترس و تشویش سربازان را می‌توان از بین برد، مأمورین مختلفه می‌توانند به بتهرین وجهی از هیپنوتیزم در کتمان یا افشاء اسرار و مقاومت در مقابل شکنجه‌ها استفاده کنند.

در امور اجتماعی نظیر اختلافات خانوادگی، جلوگیری از تصادفات و نظایر آن می‌توان ازهیپنوتیزم استفاده کرد.

بیش از دوازده نوع از انحرافات جنسی وجود دارد که همه آنها را می‌توان به وسیله هیپنوتیزم معالجه کرد.

به وسیله هیپنوتیزم قیافه دوستان و فوت شدگان را که سالیان دراز است ندیده‌ایم می‌توان رؤیت نمود. خاطرات زمان طفولیت را می‌توان زنده کرد و توهمات مختلف را می‌توان ایجاد نمود.

در مسابقات ورزشی نیز می‌توان از هیپنوتیزم استفاده کرد.

به وسیله هیپنوتیزم می‌توان چاق‌ها را لاغر و لاغرها را چاق نمود. مطالبی که در فوق گفته شد موارد اثبات شده و علمی هیپنوتیزم هستند.

بخش سوم-  در بخش سوم درباره قضایا و مسایلی از هیپنوتیزم بحث خواهد شد که هنوز در بوته آزمایش هستند و  به شکل علمی و قابل قبول در نیامده‌اند . این قبیل مباحث عبارتند از:‌پیش‌بینی آینده، روشن‌بینی، انتقال افکار یا قرائت افکار از دور، سایکومتری  و بالاخره مسأله احضار ارواح به وسیله هیپنوتیزم می‌باشد که مباحثی شیرین و سرگرم کننده است.

به یاد داشته باشید که اگر شما هیپنوتیزم را یاد گرفتید، ولی گاهی نتوانستید در عمل نتایج مورد نظر را به دست آورید، مطمئن باشید که نقص از علم هیپنوتیزم نیست بلکه نقص در عدم  مهارت و مطالعات ناقص شما می‌باشد.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .