اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » قدرت شگفت آور خود هیپنوتیزمی برای تندرستی و کنترل وزن روزانه

قدرت شگفت آور خود هیپنوتیزمی برای تندرستی و کنترل وزن روزانه

قدرت شگفت آور خود هیپنوتیزمی برای تندرستی و کنترل وزن روزانه

کاهش وزن با هیپنوتیزم

قدرت شگفت آور خود هیپنوتیزمی

برای تندرستی و کنترل وزن روزانه

 

کاهش وزن با هیپنوتیزم

 

همه انسانها در آرزوی تندرستی  ، بدنی سالم و فکری سالم هستند . برای لذت بردن از سلامتی فکری و جسمی بهتر ، شما باید عادات زندگی خود را تحلیل کنید . متخصصین تندرستی دریافته اند که  طرز زندگی شما ، رفاه روحی و جسمی تان را تعیین می کند .

اگر شما به خود اجازه دهید برده عادات مضر برای سلامتی شوید ، از پی آمدهای آن زجر خواهید  کشید . افراد  عصبی  استعداد بیشتری در زیان زدن به سلامتی خود دارند ، در حالی که کسانی که آموخته اند آرامش داشته باشند از سلامتی بهتری بهره مندند .

خود هیپنوتیزمی فن یا اسلحه ای روانی است که نه تنها می تواند راه زندگی شما را تغییر دهد ، بلکه به شما  کمک می کند تا چیزی را که ما عقل  سالم می نامیم ، پرورش دهید . برای داشتن عقلی سالم باید هوشی سالم را پرورش دهید .

برای مثال ، اگر شما می خواهید سیگار کشیدن را ترک کنید ، وزنتان را کم کنید ، نوشیدن مشروبات الکلی را متوقف  کنید ، همیشه می توانید به فرمول خود هیپنوتیزمی متوسل شوید که عبارت است از :

۱ . خود آرامی

۲ . خود تلقینی

۳ . خود تحلیلی

۴ . خود درمانی

اولین قدم مهم  این است که خودتان را مقید کنید تا همانطور  که به شما آموخته شد آرام شوید . دلیل این را که چرا از رعایت قوانین معقول سلامتی سر باز زده اید جستجو کنید . در نهایت ، در فکرتان یک دوره اعمالی را برنامه ریزی کنید که شما را قادر سازد از فواید سلامتی  لذت بیشتری ببرید .

ما در این پست و در جزئیات پست های بعدی سایت هیپنوتیسم دات آی آر ، دستورات ساده ای را به اختصار شرح داده ایم که نشان می دهد شما چگونه می توانید از چهار روش اصلی خود هیپنوتیزمی برای پرورش و برقرار کردن عادت تندرستی و از بین بردن عادات ناسالم استفاده کنید .

 

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

 

 

.

 

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .