اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » مانیه تیزم » معمولین حساس در هنگام پاس دادن

معمولین حساس در هنگام پاس دادن

معمولین حساس در هنگام پاس دادن

پاس دادن در هیپنوتیزم

معمولین حساس در هنگام پاس دادن

اشخاصی که مجذوب نیروی مغناطیسی می‌گردند و به اوامر مانیه‌تیزور عمل می کنند و یا به خواب می‌روند معمولین حساس  نامیده می‌شوند که در اناث و ذکور بودن معمول تفاوتی نیست ولی باید دانست که تمام مردم به اندازه کافی حساس نیستند و به خواب نمی‌روند. حساس در اصطلاح این فن به معنی کسی است که سیالات مغناطیسی را که از بدن عامل خارج می‌شود در خود جمع کرده و به خواب رود.

 پاس دادن در هیپنوتیزم

 

مطابق آماری که دانایان این علم بعد از تجربیات زیاد به دست آورده‌اند از یکصد نفر اشخاص سالم و نیرومند که هیچ بیماری نداشته باشند ۱۳ نفر در مدت ۳ الی ۱۰ دقیقه و ۲۲ نفر  در مدت ۲۰ الی ۴۰ دقیقه به خواب می‌روند و برای ۶۵ نفر باقی، عاملی خیلی قوی و مجرب لازم می‌باشد که قسمتی از آنها را به خواب برد، بعضی مانیه‌تیزورهای قوی از یکصد نفر ۸۰ نفر را کاملاً به خواب برده‌اند. بیماری باعث حساسیت معمول می‌شود و در نتیجه تمام بیمارها در مقابل قوای مغناطیسی زود مغلوب می‌شوند.

کودکان بین ۸ تا ۱۵ سالگی مستعد خواب هستند و از ۱۵ تا ۲۵ سالگی نیز می‌توان آنان را به خواب برد و از ۲۵ تا ۳۰ سالگی عده حساس,سایت هیپنوتیسم دات آی آر, کمتر و از ۳۰ تا ۶۰ سالگی عده کمی به خواب می‌روند و از ۶۰ سالگی به بالا همه را می‌توان خواباند ولی باید مواظب بود که قلب بیمار یا معمول ضعیف نباشد که در موقع عملیات موجب خطر شود.

برای خواب‌های سمنامبولی اشخاصی که بین ۸ تا ۲۵ سالگی هستند مستعد می‌باشند و اطفال کوچک‌تر از ۸ سال برای این خواب خطرناک هستند.

طرز شناختن معمولین حساس با مانیه‌تیزم بدین ترتیب است:

عامل دست‌های خود را بر استخوان‌های پشت و یا شانه‌های معمول می‌گذارد که پس از گذشت مدتی کوتاه معمول در بدن خود احساس گرما می‌کند و بعداً نیز احساس سنگینی در سر می‌نماید و چنان‌که عامل دست‌های خود را به عقب بکشد معمول نیز با آنها جذب عقب خواهد شد و اگر عمل ادامه داده شود معمول در تمام بدن احساس سنگینی کرده و به خواب می‌رود.

“کسمان”  معمولین حساس را با طریق ذیل انتخاب می‌نمود:

دو انگشت دست راست خود را به دست معمول داده و می‌گفت که «آنها را فشار دهید» و بعد از چند دقیقه می‌پرسید که «چه حس می‌کنید» و چنان‌که تأثیر می‌کرد باز تلقین می‌نمود که «بیشتر فشار دهید و دیگر نمی‌توانید دست مرا ول کنید» معمول نیز در نتیجه نمی‌توانست انگشتان خود را باز نماید.

ادامه دارد…(بخش مانیه تیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .