اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » خودهیپنوتیزم » موفقیت در کنکور و مدیریت زندگی و کار با هیپنوتیزم

موفقیت در کنکور و مدیریت زندگی و کار با هیپنوتیزم

موفقیت در کنکور و مدیریت زندگی و کار با هیپنوتیزم

خودهیپنوتیزم

 

موفقیت در کنکور و مدیریت زندگی و کار با هیپنوتیزم

شمایی که در کنکور و زندکی و کار عقب هستید و تمرکزتونو از دست دادید. لطفا این چند سطر رو مطالعه کنید.

بسه چند لحظه ای دست از کارها بکش

چند دقیقه افکارتو قطع کن. متن پایینو بخون و گوش کن و کمی فکر کن به حرفام

چه کسی است که باور کند و قبول کند ، شخصی بدون دانستن و تمرین شنا در مسابقات قهرمانی شنا شرکت کند.

اگر کسی میخواهد در مسابقات قهرمانی شنا شرکت کند ، باید ماه ها و سالها قبل ورزش و تمرین شنا کند . همینطور درباره ی شرکت در مسابقات قهرمانی کشتی ، کاراته و کلیه ورزش های جسمی .

درباره شرکت در کنکور هم همین قاعده و روش باید بکار رود . کسی که میخواهد در کنکور شرکت کند باید قبلا به ورزش و پرورش حافظه ی خود بپردازد. پس از ورزش و پرورش حافظه باید فنون خواندن درس های کنکور و فنون شرکت در کنکور را بداند. در این صورت میتوان مطمئن شد که به نسبت بسیار زیادی امید موفقیت بیشتر میشود .

خودهیپنوتیزم

با تمرین ۵ گام در پکیج خودهیپنوتیزم که شاهکاری جهانی است و با کمی وقت بعد از دو یا چهار ماه حافظه خود را چنان تقویت میکنید که اماده برای هر کنکوری میشوید

پس از تمرین پکیج ۵ گام خودهیپنوتیزم  به نسبت زیادی متوجه نکات ضعف خود خواهید شد . متوجه خواهید شد که چه بسیار فرمول ها ، قوانین و قواعد درس خواندن ، تقویت حافظه و بسیاری مطالب دیگر درباره ی کنکور را نمی دانستید. تمرین این پکیج ، شما را به اشتیاق خواهد آورد که بسیاری از کلیدهای موفقیت یا اسرار موفقیت در کنکور  و کار و زندگی برای شما آسان خواهد بود.

کسانی که یک یا دو بار در کنکور شرکت کرده اند ، وقتی این پکیج تور چهل روزه خودهیپنوتیزم را تمرین میکنند دقیقا متوجه نکات و ضعف و علل مردودی خود خواهند شد.

اگر این پکیج تور چهل روزه خودهیپنوتیزم را یکی از شاهکارهای بزرگ جهان بنامیم ، سخنی به گزاف گفته نشده است ، زیرا در نوع خود بی نظیر است . گوش کردن آموزشها و تمرین عملی هر بخش از این پکیج ,مطالب و اسرار ارزنده ای را فاش میکند که با زندگی و سرنوشت شما بستگی مستقیم دارد . این پکیج را شبیه کتاب های درسی چند بار گوش خواهید کرد و تمرین عملی آن را انجام خواهید داد و این مجموعه برای همیشه بارها و بارها در کشورهای مختلفی به فروش رفته است

علاوه بر داوطلبان کنکور این مجموعه برای همه کسانی که می خواهند تمرکز فکر و حافظه قوی داشته باشند مفید است. بعلاوه برای کسانی که می خواهند مدارج کمالات عالی روحی عرفانی را طی کنند نیز راهنمای مفیدی است . این مجموعه شیرین ، مهیج ، جذاب و گیرا آماده شده است ، هرکس پس از تمرین این مجموعه خودهیپنوتیزم متوجه خواهد شد که نقص فنی ضعف حافظه اش چه بوده و چکار باید بکند که حافظه ای قوی و روحیه ای آرام و خونسرد داشته باشد . حالا این شما و این مطالب واقعی پکیج یعنی حقیقتی که به داشتن آن نیاز شدیدی دارید.

 

برای دانلود رایگان نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید

دانلود نسخه اندروید

 

موفقیت در کنکور و مدیریت زندگی و کار با هیپنوتیزم

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .