اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » ماهیت تمرکز فکر » نشنیدن سر و صدا هنگام مطالعه,بی­خوابی به علت تشتت فکر

نشنیدن سر و صدا هنگام مطالعه,بی­خوابی به علت تشتت فکر

نشنیدن سر و صدا هنگام مطالعه,بی­خوابی به علت تشتت فکر

نشنیدن سر و صدا هنگام مطالعه

شاید برای شما هم گاهی اتفاق افتاده باشد، که وقتی کتاب شیرینی را مطالعه می­کنید و یا مشغول بازی شطرنج هستید، سر و صدای آمد و شد ماشین­ها را نشنوید. گاهی انسان در اثر توجه و تمرکز فکری، بیش از حد نسبت به موضوع یا مسئله مورد توجهی احساس گرسنگی و تشنگی نمی‌کند. جیب­برها نیز از این خاصیت در جیب­بری استفاده می­کنند.

بی­خوابی به علت تشتت فکر

بی­خوابی شب­ها علل بسیار دارد، ولی یکی از علل مهم آن نداشتن تمرکز فکر هنگام خوابیدن است، برخی از افراد هنگام خوابیدن نمی­توانند فکر خود را متمرکز کنند. بر فکر خود تسلط ندارند لذا افکارشان در زوایای خاطرات روزانه زندگی­شان از این سو به آن سو می­رود، افکار مختلفی از گیر و دار زندگی به مغزش هجوم می­آورد(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) و این شخص بیچاره مانند مار به خود می­پیچد و از این پهلو به آن پهلو می­غلطد و همین بی­خوابی و تشتت فکر سرآغاز سایر بیماری­های روانی می­شود که در این باره در بخش معالجات روانی به وسیله هیپنوتیزم مفصل صحبت خواهیم کرد و راه معالجه آن را نشان خواهیم داد.

با بیان چند رویداد بالا، شما خواننده عزیز معنی تمرکز فکر را فهمیدید و شاید هم دانش شما آن قدر بوده که قبلاً هم معنی تمرکز فکر را می­دانستید، به هر حال حالا اجازه بفرمائید نتیجه کلی این مبحث را بگوئیم.

نتیجه کلی:

تمرکز فکر یعنی حالت شدید توجه و دقت ومنظور متخصصین هیپنوتیزم از تمرکز فکر این است که شخصی در روی یک صندلی بنشیند، عضلات خود را شل کند، به اعضاء بدنش کوچک­ترین حرکتی ندهد و چشم­هایش را به چشم هیپنوتیزم­کننده و یا به نقطه معینی خیره کند و به چیزی فکر نکند.

ادامه دارد. . . (بخش ماهیت تمرکز فکر)

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .