اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » مانیه تیزم » نیروی مانیه‌تیزم

نیروی مانیه‌تیزم

نیروی مانیه‌تیزم

مانیه‌تیزم

در این اواخر با پی بردن به نیروی اتم و طرز تشکیل اجسام و ذرات الکترون و پروتون و این که اولی بار الکتریکی منفی داشته، دومی دارای ذرات مثبت به نام پوزترون «جرم آتم» است و با سرعت سرسام‌آور این ذرات چون منظومه‌ی شمسی در حرکت می‌باشند، حقایقی را کشف و بشر پای از دایره‌ی فلسفه و نظریه فراتر نهاده از این نیرو استفاده‌ها می نماید.

به طوری که عملاً ثابت گردیده، نیرویی که در ذرات موجود است در تمام چیزهایی که به چشم مشاهده می‌شود یا به وسیله‌ی حواس دیگر احساس می‌گردد، به شکل قانون همگانی و یک نواخت تا منظومات دیگر و خلایق موجود حکمروایی داشته بالاخره آنچه موجودیت دارد از آن قانون زایل نشدنی، تبعیت کرده محکوم سرنوشتی می‌باشد که پایان آن برای بشر که عضو کوچک و ناچیز و ناتوانی در میان خلایق دیگر است روشن نبوده، در این دریای بیکران و بی‌منتهای کائنات غوطه‌ور می‌باشد، هنوز علم و دانش به مرحله‌ای نرسیده تا بتواند دقیقاً پایان جهان را تعیین و سرنوشت اجسام را روشن و معلوم سازد.

نیروی جذب و دفع به عبارت دیگر نیروی مغناطیسی که در ذرات آتم موجود است چه  این اجسام زمینی و معدنی، چه نباتی و حیوانی باشد، بر همه چیز حکمروایی می‌نماید. بدن انسان که حیوان عاقل و ناطق است دارای این نیروی جذب و دفع به طور سرشار یوده و مدت‌ها پیش از این دانشمندان به قدرت آن پی برده، حتی در کتاب‌های قدیمی و مذهبی بدان اشاره گردیده ولی آن طوری که باید و(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) شاید حقیقت آن به بشر مکشوف نشده بود، ولی اکنون دانشمندان پی برده‌اند که در تمام موجودات این قانون جاذبه و دافعه حکومت داشته و هیچ چیز در روی کره زمین یا در کرات دیگر سماوی از این نیروی شگفت‌انگیز خالی نمی‌باشد، تا موجودات هستی دارند، آن نیز موجود است، شاید بتوان گفت قدرت این قانون و نیروی ابدی است که ایجاد موجودات کرده، بقای آنها را تضمین می‌نماید. این نظریه‌ی دوم به حقیقت نزدیک‌تر و وجود و هستی و مقام خداوندی را نیز به اثبات می‌رساند.

تجربه نشان داده که نمی‌توان مانیه‌تیزم را از ردیف طرق مسلم خواب کردن، خارج کرده روی آن قلم بطلان کشید. عاملین مجرب نیز در موقع خواب کردن از این سه روش مانیه‌تیزم و هیپنوتیزم و تلقین استفاده نموده با متوجه کردن نگاه معمول به یک نقطه معینی که معمولاً چشمان عامل یا وسیله‌ی دیگری چون حباب و آینه گردان باشد، عمل هیپنوتیزم را انجام و با تلقین خواب، معمولین را به خواب می‌برند. پس از سنگین کردن خواب، حالات مختلف را در وی ایجاد نموده بالاخره با حرکات دست «پاس» و با نگاه از نیروی مانیه‌تیزم بدن خود استفاده می‌نمایند.

ادامه دارد…(بخش مانیه تیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .