اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » هیپنوتیزم ترس یا دور و تسلسل را قطع می‌کند.

هیپنوتیزم ترس یا دور و تسلسل را قطع می‌کند.

هیپنوتیزم ترس یا دور و تسلسل را قطع می‌کند.

هیپنوتیزم دور و تسلسل(ترس) را قطع می‌کند.

دکتر «وان پلت» می‌گوید هیپنوتیزم قوی‌ترین  و موثرترین عاملی است که این دور و تسلسل را قطع می‌کند و تعادلی در دستگاه اعصاب خودکار ایجاد می‌نماید و با سرعت زیادی ناخوشی  عصبی را از بین می‌برد.

در زیر تعدادی از بیماری‌ها که به دست  دکتر «وان پلت» و به کمک هیپنوتیزم معالجه شده اند ذکر می‌شود.

بازگشت رنگ و رشد موی سر سفید شده به وسیله هیپنوتیزم

بیمار، زن شوهردار جوانی بود، رویداد شدید و سختی موجب ناخوشی او شده بود. شوک وارده و پریشانی و اندوه موجب سفید شدن و ریختن موهای سر این خانم شده بود، به طوری که موهای سر به دست می‌آمد. بیمار ترس  بزرگی را در خود پرورش می‌داد، ترس از طاسی سر و ترس از دست دادن جذابیت و بالاخره ترس از ازدست دادن شوهر. پس از چند جلسه هیپنوتیزم،  ترس و وحشت خانم از بین رفت، وضع آرام و بی‌دغدغه‌ای به خود گرفت. چند ماه بعد خانم گزارش داد که رنگ موهایش از سفیدی تبدیل به سیاهی شده و ریزش موهایش از بین رفته و موهای تازه‌ای در سرش مشغول روییدن است.

این حقیقت ممکن است در ابتدای امر غیرقابل باور باشد مگر این‌که توضیح داده شود  که ترس از طریق سلسله اعصاب خودکار موجب می‌شود که خون از راه مویرگ‌ها  به پوست سر نرسد و در نتیجه ریشه مو تغذیه نشده و در اثر نرسیدن آب و غذا به ریشه، موی سر سفیدشده و شروع به ریختن می‌نماید، درست مانند ریشه درخت که وقتی آب و غذا بدان نرسد برگ‌های درخت زرد  و خشک شده و می‌ریزند.

درد نیمه سر و معالجه با هیپنوتیزم

دانشجویی که به علت ترس از  مردود شدن در امتحانات دچار سردرد شده بود.

این مرد جوان مدت هشت سال بود که دچار سر درد شده بود. درد نیمه سر این جوان از زمانی شروع شده بود که می‌خواسته در یک آزمایش مهم نهایی دانشکده شرکت کند و ترس از مردود شدن موجب سردرد شده بود. این ترس در ضمیر ناآگاه موجب بی‌نتیجه ماندن کلیه معالجات پزشکی و حتی تزریقات شده بود بالاخره با چند جلسه هیپنوتیزم و «رلکس» بیمار اعتماد به نفس خود را باز یافته و سردردش معالجه شد.

معالجه بی‌خوابی با هیپنوتیزم- شبها بدون قرص خواب نمی‌توانست بخوابد.

بیمار مرد جاافتاده‌ای بود که سال‌های سال بود نمی‌توانست بدون خوردن چندین قرص خواب‌آور بخواب برود، علت اصلی بیماری اضطراب و پریشانی درباره مشکلات خانوادگی و  کار اداری بود که(سایت هیپنوتیزم دات آی آر) ابتدا موجب بی‌خوابی شده بود. ولی بیمار می‌ترسید که به علت بی‌خوابی شبها دچار دیوانگی شده و روانه تیمارستان گردد همین ترس موجب دور و تسلسل بیماری شده و به شدت بی‌خوابی افزوده بود. ضمن هیپنوتیزم به او تلقین شد که چطور استراحت کند، در نتیجه پس از چند هفته توانست بدون خوردن قرص خواب به خواب برود.

 ترس از مرگ موجب اضطراب شدید شده بود ولی هیپنوتیزم معالجه کرد.  

بیمار مرد ازدواج کرده و جا افتاده‌ای بود که می‌گفت من دچار لرزش شدید هستم، عرق می‌کنم، قلبم به شدت می‌تپد. با جزیی‌ترین عامل تحریک، احساس انقلاب و بهم خوردگی شدیدی در درون خود می‌کنم. اضطراب از زمانی شروع شده بود که در اثر مرگ یکی از اقوامش شوک شدیدی به وی وارد شده بود و بیمار می‌ترسید که خودش هم بمیرد. در خلال چند جلسه هیپنوتیزم برای بیمار تشریح شد که علت بیماری چه بوده و به وی تلقین شد که از مرگ ترس نداشته باشد.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .