اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » بازتاب شرطی » چطور مرد مسن و زشتی دختر زیبایی را به ازدواج خود در می‌آورد؟

چطور مرد مسن و زشتی دختر زیبایی را به ازدواج خود در می‌آورد؟

چطور مرد مسن و زشتی دختر زیبایی را به ازدواج خود در می‌آورد؟

 

چطور مرد مسن و زشتی  دختر زیبایی را به ازدواج خود در می‌آورد؟

مرد ۴۹ ساله‌ بود و صورت سیاه و زشتی داشت و دختر ۱۹ ساله و زیبا، مرد به خانه دختر آمد. محبت کرد، هدیه و کادو آورد،برای دختر لباس‌های گوناگون خرید، به شام و میهمانی و رقص دعوت کرد. شیرینی و شکلات داد، دل خانه و خانواده را به دست آورد، هیکل و  قیافه زشت مرد، جلوه‌ی از شهد و شیرینی و خوشی بود،بالاخره دختر تا حدودی عاشق مرد شد و رضایت به ازدواج داد،‌ولی پس از یکسال اثر قانون بازتاب شرطی از بین رفت و فقط واقعیت به جا ماند، هر چه دختر می‌گفت من این مرد را از اول دوست نداشتم کسی باوز نمی‌کرد.

پسری که به دام ازدواج دختری مسن‌تر از خودش گرفتار شد.

 در حال حاضر پسران جوان بیشتر به دام ازدواج‌های نامناسب اسیر می‌شوند و این بستگی به آن دارد که دختر تا چه اندازه از فن بکار بردن قانون بازتاب شرطی آگاهی داشته باشد.

خانم بیوه ۴ سال از پسر مسن‌تر بود . پرویز بیش از ۲۲ سال نداشت. محبت‌ها و نوازش‌های دختر  و پذیرایی‌های گرم خانوادگی دختر از پسر،  احتیاج شدید جنسی پسر ازطرف دیگر وی را به دام ازدواج خانم بزرگ‌تر از خود و نازیبا و زشت اسیر کرد،وقتی اثرات قانون بازتاب شرطی از بین رفت، پسرک معتاد به الکل شد. شب‌ها دیر به خانه می‌آمد، مغموم و سرگردان بود. ولی لااقل چه خوبست که این قبیل خانم‌های زرنگ پس از ازدواج هم از قانون بازتاب شرطی باز هم استفاده کنند و برای شوهر و پسر بچه‌شان مطبوع و شیرین باقی بمانند – نه این‌که وقتی(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) خرشان از پل گذشت عصیان و طغبان کنند و هر لحظه بگویند: چشمت کور، خودت خواستی و ازدواج کردی. در حالی که این‌طور نبود، در واقع و در عمق، پسر خودش نخواسته بوده است. زیرا احساساتش غافلگیر شده بوده است، زیرا اگر خانم بیوه مدتی پسر را به حال خود رها می‌کرد که فکر کند و با اقوامش مشورت نماید هیچ‌گاه عقل سلیم و شعور آگاهش اجازه ازدواج با این خانم بیوه را نمی‌داد.

نتیجه:

۱-    به کمک قانون بازتاب شرطی می‌توان به عشق و ازدواج رسید و این راز بزرگ به دست آوردن دل معشوق است که احتیاج به هیچ جادوی دیگر ندارد.

۲-    به کمک قانون بازتاب شرطی می‌توان ترفیع و درجه‌ای برای خود دست  و پا کرد.

ادامه دارد. . . (سایت هیپنوتیسم دات آی آر)

 

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .