اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » چگونه از طریق خود هیپنوتیزمی خشنودی بیشتری بدست بیاورید

چگونه از طریق خود هیپنوتیزمی خشنودی بیشتری بدست بیاورید

چگونه از طریق خود هیپنوتیزمی خشنودی بیشتری بدست بیاورید

راههای شاد شدن در زندگی

چگونه از طریق خود هیپنوتیزمی  خشنودی بیشتری بدست بیاورید

راههای شاد شدن در زندگی

اگر شما قبل از ازدواج ناخشنود بوده اید ، بدرستی می توان گفت که به دلیل این مسئله ناآگاهانه ، نا خشنودی درونی خویش را به زن یا شوهرتان انتقال می دهید .

از خود سوال کنید آیا من زندگی  خانوادگی ناخوشایندی نزد والدین خود داشته ام ؟ این عامل چه تأثیری ممکن است در زندگی زناشویی من داشته باشد ؟

اینها و سوالات بسیار دیگر ممکن است به شما کمک کنند ریشه  ناراحتی خود را ردیابی کنید . قبل از اینکه بتوانند چیزی را درمان کنید ، باید آن را تحلیل و درک کنید .

جستجوی روح – نگاه درون – را آزمایش کنید . معین کنید چه کاری لازم است با استفاده از فنون خود هیپنوتیزمی انجام شود .

با خوددرمانی برای خود و مشکلتان کاری انجام دهید . انگیزه کمک به خودتان را می توانید از طریق خود هیپنوتیزمی بدست بیاورید .

خود را برای جلسات روزانه خودآرامی ، القای یک حالت خواب مصنوعی ، و تکرار روزانه اطلاعاتی که بدست آوردید . این که چه در نظر دارید انجام دهید  که شوهر بهتر یا زن بهتری شوید ، مطیع سازید .  اگر اراده کنید عملی خواهد شد . امتحان کنید .

دفتر یادداشتی تهیه کنید و فهرستی از آنچه برای یک زندگی زناشویی موفق لازم است بنویسید . برای مثال ، ما می دانیم هماهنگی جنسی برای یک زندگی زناشویی موفق لازم است . زن و شوهرهایی که از نظر جنسی ناراضی هستند ، نمی توانند مانند آنهایی که از نظر جنسی سازگارند از چیزهایی جزیی چشم پوشی کنند . اغلب تعارضی کوچک در یک زندگی زناشویی که از ناهماهنگی جنسی رنج می برد باعث شکست نهایی می شود و بحثها و مخالفتهایی که  معمولاً بسرعت رفع و فراموش می شوند ابعاد گسترده ای به خود می گیرند . مخالفتها، مخفیانه توسط خصومت کینه آمیزی که نتیجه یک رابطه جنسی عقیم است تغذیه و پشتیبانی می شوند و زندگی زناشویی را مسموم می کنند . نتیجه نهایی ممکن است طلاق یا نیمه زناشویی – زناشویی در نام و ظاهر ، ولی نه در واقعیت باشند .

همان طور که در فصل هفتم آموختید ، خود هیپنوتیزمی می تواند از شما شخصی بالغ از نظر جنسی بسازد . رفتاری سالمتر را در مقابل روابط جنسی و اهمیت آن را در زندگی زناشویی قبول کنید و رشد دهید . رفتار صحیح یعنی افزایش ظزفیت برای عشق . یک شخص بالغ نمی خواهد قربانی ناخشنودی مزمنی که توسط ناهماهنگی جنسی به وجود آمده است باقی بماند,سایت هیپنوتیسم دات آی آر,یک زوج  هشیار همیشه کاری برای از بین بردن ناخشنودی جنسی خود انجام می دهند . شما می توانید با خواندن کتابهای معتبری در این زمینه ، درباره قواعد اساسی  هماهنگی جنسی اطلاعاتی بدست آورید . این کتابها شامل اطلاعات معینی درباره فنون عشق ورزی هستند . خود هیپنوتیزمی کمک خواهد کرد تا آنچه آموخته اید ، تجربه کنید ، با این نتیجه که زندگی زناشویی شما یک زندگی خشنودتر خواهد بود .

در زیر اشاره ای داریم به چند تلقین پس هیپنوتیزمی که پیشنهاد می کنیم از آنها به عنوان راهنمایی برای پربارتر کردن زندگی زناشویی خود استفاده کنید .

آنها را حفظ کنید و هر روز در مدت جلسه خواب مصنوعی برای خود تکرار کنید :

۱ . علاوه بر رسیدن به بلوغ جنسی ، خود را شخصی دوست داشتن خواهم  کرد . باید تشخیص دهم که عشق باشد بدست بیاید . باید بتوانم عشق بورزم . من برای آشکار کردن حالتی دوست داشتنی تمرین خواهم کرد . دوست داشتنی کردن خودم یکی از رموز تسخیر کردن و نگاه داشتن عشق است .

۲ . قبل از اینکه چیزی بگویم بدقت فکر خواهم کرد و متوجه تأثیری که کلمات من ممکن است در دیگران داشته باشد خواهم بود . از طعنه زدن پرهیز خواهم کرد ، خواهم آموخت  بیشتر سیاستمداری باشم و از فن مکالمه دوستانه و جالب توجه استفاده خواهم کرد . کمتر جدل خواهم کرد . اگر بیاموزم انگیزه ناگهان را برای گفتن چیزهای غلط و با عجله کنترل کنم ، شخص بهتری خواهم شد ، کسی که او را دوست خواهند داشت و به او احترام خواهند گذارد .

۳ . هر روز به خود یادآوری خواهم کرد کمتر حساس باشم . درماندگی در عشق اغلب در نتیجه  حساسیت زیاد است همه ما زوجهایی را می شناسیم که براستی همدیگر را دوست دارند با وجود این پیوسته با سخنهای نامربوط به هم پرخاش می کنند و هر کدام بسیار حساس شده ، حالت تدافعی به خود می گیرند . عشق آنها مانند یک دونوازی است که با نت مخالف نواخته می شود .

۴ . خود را همسری متجانس و همراه خواهم کرد . فن همراهی ، کیفیتی است که از هر مورد دیگری در زندگی زناشویی مهمتر و اساسی تر است ، چرا که نتیجه عشق است . برای همراه بودن ، باید نسبت به رفتار و عقاید دیگری اغماض کرده و خودخواه نباشم . من این زندگی را با اغماض و لطف با همسرم تقسیم خواهم کرد .

با انجام هر یک از تلقینهای فوق و هدف خودبهبودی روزانه که می توان با تصمیم خودت انجام بده و فنون خود هیپنوتیزمی به آن رسید ، شما می توانید از زندگی زناشویی خود یک تجربه خوشایند دراز مدت بسازید .

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .