اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » شعور باطن » چگونه با ضمیر نیمه خودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه با ضمیر نیمه خودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم

چگونه با ضمیر نیمه خودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم

ضمیر ناخودآگاه

چگونه با ضمیر نیمه خودآگاه خود ارتباط برقرار کنیم

 

خود هیپنوتیزمی می تواند استتعدادهای نهفته درون  شما را آشکار کند 

ضمیر ناخودآگاه

چرا دارایی های نهان تان را کشف و از آنها به عنوان سرمایه ای معنوی استفاده نمی کنید ؟ خود هیپنوتیزمی  می تواند شما را از توانایی ها و ظرفیتهایتان آگاه کند . خود هیپنوتیزمی باعث کشف و رسیدن به هدفهایی می شود که قابل دستیابی هستند .

خود هیپنوتیزمی برای افراد زیادی در رسیدن به تسلط بر خود ، موفقیت آمیز بوده است . ملوین پاورز نویسنده کتابهای بسیاری در زمینه هیپنوتیزم برای اثبات این مسئله اظهار می دارد :

من پیوسته ایمیل هایی از طرف خوانندگان کتابم درباره بازتاب شرطی دریافت می کنم  که به من می گویند چگونه به هدفهای معینی که هرگز فکر نمی کردند  امکان پذیر باشد ، رسیده اند . آنها نوشته اند ، اعتماد به خود و تسلط بر خود را کاملاً بدست آورده و قادرند مشکلاتی را که سالها ی زیادی آنها را به یتوه آورده از میان حاوی نسانه هایی از نارسایی های روان تنی نیز بوده است . بسیاری از آنان اظهار کرده اند  که به آسانی قادر به خود هیپنوتیزمی هستند و به نتایجی که می خواستند رسیده اند . برای آنها رسیدن به این مسئله ، به آسانی خواندن کتاب خودآموزی یا تمرینات سایت  هیپنوتیسم دات ای آر بوده است .

با آموختن برنامه ریزی عاقلانه برای وقت و نیروی خود شروع کنید

دفعه آینده که خود را هیپنوتیزم می کنبد ، تصمیم بگیرید عادت کنید فهرستی از چیزهایی که هر روز باید انجام شود بنویسید . بهتر است برنامه ای روزانه داشته باشید تا اینکه اصلاً برنامه ریزی نکنید . بدانید چه کاری را امروز ، فردا ی پس فردا انجام خواهید داد . از خودتان بپرسید : من امروز چه چیزی بدست آوردم ؟ با احساس رضایت و دانستن اینکه امروزه تمام برنامه های شما انجام شده است ، به تختخواب بروید . هیچ کاری را با این فکر که بالاخره آن را انجام خواهید داد ، به تعویق نیندازید . حالا آن را انجام دهید .

برای اینکه موفق شوید ، این تلقین پس هیپنوتیزمی را به خود بدهید که از وقت خود درست استفاده خواهید کرد : قسمتی از وقت روزانه را به مسئله پیشرفت خود ، آموختن ، پرورش استعداد و انجام کاری برای شخص دیگر اختصاص دهید . زمانی که در جذبه خواب مصنوعی هستید ، برای خود تکرار کنید که پیشرفتها از طریق  برنامه ریزی ، انجام دادن ، و تصمیم به موفقیت ، بدست خواهند آمد . احساس پیشرفت به شما احساس اعتماد به نفس می دهد . اعتماد به نفس به خشنودی و موفقیت منجر می شود . به خودتان بگویید که برای هر روز برنامه هایی جدید ترتیب خواهید داد . بزودی از خودتان و از زندگی بیشتر فرا خواهید گرفت . بزودی با استفاده از فنون خود هیپنوتیزمی بسیار خلاق خواهید شد .

وقتی یک خانم خانه دار برای خرید خواروبار از منزل خارج می شود ، برای او آسانتر خواهد بود که فهرستی از اشیایی که نیاز دارد تهیه کند . عاقلانه نیست که در یابد  هر بار چیز مهمی را فراموش کرده و مجبور  است به خود زحمت بدهد و با عجله به مغازه برگردد . فکر شما می خواهد بداند  شما از او انتظار چه روز چه کاری انجام دهد . سرکارگرها به کارگرها می گویند  که از آنها انتظار چه کاری را ، تا زمان یا روز معینی دارند . آیا می توانید تصور کنید که یک آسمان خراش بدون نقشه و بدون وجود اشخاصی با اطلاع از جزئیات لازم ساخته شده باشد ؟

دفتر یادداشتی تهیه کنید . نوشتن برنامه های روزانه ، هفتگی ، ماهانه  ، سالانه و بعد و بعد را تمرین کنید . این کار به شما هدفمندبودن را می دهد . ما باید بدانیم به کجا می رویم و از زندگی چه می خواهیم .

ممکن است بپرسید : اگر هربار که من برنامه ریزی می کنم ، چیزی اتفاق بیفتد و در نتیجه هیچگاه برنامه ریزی من عملی نشود چه ؟ چواب این است که با برنامه ریزی های جدید که با وضع تغییر بافته منطبق باشد ادامه دهید . فرمول جادویی برای موفقیت ، برنامه ریزی سازمان یافته است . اگر به این مسئله اعتقاد ندارید ، سعی کنید به صورتی متفاوت از قبل زندگی کنید . قربانی اتفاقات نشوید . بر سرنوشت تاثیر بگذارید . سرنوشت را کنترل کنید . چگونه ؟ به وسیله برنامه ریزی ، برنامه های بیشتر و بیشتر . از خود هیپنوتیزمی برای یادآوری  به خود در استفاده از برنامه ریزی روزانه زندگی تان کمک بگیرید . 

ادامه دراد.

بخش شعور باطن. . .

 

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .