اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » چگونه خانم لِین با خود هیپنوتیزمی بر حالت افسردگی خود غلبه کرد

چگونه خانم لِین با خود هیپنوتیزمی بر حالت افسردگی خود غلبه کرد

چگونه خانم لِین با خود هیپنوتیزمی بر حالت افسردگی خود غلبه کرد

درمان افسردگی با هیپنوتیزم

چگونه خانم لِین با خود هیپنوتیزمی بر حالت افسردگی خود غلبه کرد

درمان افسردگی با هیپنوتیزم

 

 خانم لِین  زن جذابی در نیمه سی سالگی ، عادت  فکر کردن  منفی را در خود پرورش داده بود . او شخصی بسیار بدبین بود . با وجود اینکه می دانست حالتهای افسردگی او به دلیل چشم انداز تاریک  او از زندگی است ، احساس بیچارگی می کرد . نمی  توانست از کجا شروع کند یا چگونه تغییری در رفتار ذهنی خود بدهد . اشتیاق او برای آموخت فنون خود هیپنوتیزمی از او یک مطیع موفق ساخت . با تغییر فلسفه خود درباره زندگی ، او بکلی یک شخص جدید شد . در اینجا به گفته های او درباره اینکه امروز چگونه فکر می کند اشاره می کنیم : 

سعی خواهم کرد به ساده ترین راه ممکن شرح دهم چرا راهی مثبت برای فکر کردن و زندگی کردن انتخاب  کرده ام . هر روز و تمام روزهای زندگی ام ، درصدد هستم با این فکر که چقدر  خوشبختم که زنده هستم  ، به صورت کامل زندگی  کنم . برای شروع ، هر روز از زندگی ام را گرامی می دارم و می توانم از این دنیای عالی لذت ببرم . به این نتیجه رسیده ام که هر روز را با افکار خوشایند و خوش بینانه شروع کنم . من به خود اجازه نمی دهم در این فکر  فرو روم که امکان دارد شغلی بخصوص یا  کار عادی روزانه چقدر مشکل و خسته کننده باشد . من از این فکر پرهیز می کنم و شگفت زده می شوم که آن شغل آنقدر هم  که فکر می کرده ام بد نبوده است . بارها و بارها این احساس را تجربه  کردم که تکلیف شاقی که من از آن نفرت دارم ، هنگامی که ذهنم را به کار می اندازم و شروع می کنم به اینکه کاری انجام دهم ، به طرز عجیبی می تواند آسان شود .

وقتی بسیار افسرده ام به انسانهای بسیاری در این دنیا فکر  می کنم  که نقص  عضو دارند ، بعضی از آنها هنگام تولد یا بعد از آن دچار حادثه ای تأسف بار شده و حالا باید بدون عضو ، بینایی یا غیره زندگی کنند . من درست همان موقع و همان جا دعا کرده ، به خود می گویم من از چه چیزی می توانم شکایت کنم و چرا  شکایت می کنم ؟ من خوشبخت  هستم ، سلامتی دارم . با داشتن اینها ، من  صاحب  گنجی هستم ورای  هر چیزی مادی که می توانم  داشته باشم . من  سلامتی دارم ، و با این اگاهی که  صادقانه و بی ریا در افکارم تثبیت شده است, سایت هیپنوتیسم دات آی آر, نمی توانم کاری کنم جز داشتن این احساس که سپاسگزارم و شادم . از طریق تکرار خود تلقینی و خود هیپنوتیزمی ، به خود تلقین کردم که در حد  معقول قدرت شروع هر کاری را که تصمیم به انجام آن گرفته ام ، دارم . در نتیجه   نه تنها احساس روشنفکری  بلکه احساس دلگرمی  می کنم ، به دلیل اینکه فکر می کنم تنها با داشتن نعمت سلامتی خوب ، همه چیز دارم . به این باور رسیده ام که وقایع دوست داشتنی و سرگرم کننده بسیاری وجود دارند که زندگی ما را می سازند . وقتی دلبستگی های صادقانه و بی ریا در همه چیز  وجود دارد ، هیچ چیز خشته کننده نخواهد بود .

زمانی ، صبح با این فکر بیدار می شدم که دوباره چه روز دلتنگ کننده ای خواهم داشت ، مطمئنم  امروز همه چیز خراب خواهد شد  . حالا درک می کنم چطور همه چیز می تواند خوشایند و مهیج باشد و اگر من آن را یکنواخت  و زشت بدانم  قبل از اینکه به خود فرصتی داده باشم تا دریابم چگونه خواهد بود ، آیا آن را لذتبخش خواهم یافت ، یا مناسب  ذوق  من خواهد بود ؟ من از بدبینی جلوگیری می کنم و در عوض هر روز صبح سعی می کنم برای روزی که در پیش دارم خود را در حالتی مناسب قرار دهم . قبل از بیرون آمدن از تختخواب ، چشمهایم را می بندم ، خود را آرام می کنم ، و به این موضوع  فکر می کنم که روز خوب جالب دیگری خواهم داشت . اگر کارها خراب شود به خودم می گویم می توانست بدتر شود . تا وقتی که به این صورت فکر می کنم ، هیچ چیز  مرا خرد نخواهد کرد . وقتیکه صمیمانه سعی می کردم و کارم را با تمام قدرت انجام دادم ، نوعی خرسندی درونی را تجربه می کنم .

من شخصاً دریافه ام که علاقه شدید و تصمیم برای رهیافت مثبت به هدفی مشخص را بدون در نظر گرفتن دلایلی بر له یا علیه آن و تردیدهای بیشمار انجام دهم . سعی می کنم خودم  باشم ، از حرفهای دیگران استفاده  کنم ، مشتاقانه بشنوم ، ولی از هر کاری که در آن لحظه انجام می دهم بهره مند شوم . به معنای دیگر ، اگر دارم  یک سیب می خورم ، آن را سر فرصت  می خورم و طعم آن را می چشم . مانند قبل ، برای قورت دادن  آن عجله نمی کنم و کاملاً از آن لذت می برم . دوباره این تلقین را کراراً تکرار می کنم که زندگی ام توسط خودم کنترل و انضباط داده شده است و باد آن را شیرین و دوست داشتنی کنم ، زیرا توسط خودم و تنها خودم ایجاد شده است .

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم.

 

.

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .