اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » شعور باطن » چگونه ضمیر نیمه خودآگاهتان را وادار کنید برای شما مفید باشد

چگونه ضمیر نیمه خودآگاهتان را وادار کنید برای شما مفید باشد

چگونه ضمیر نیمه خودآگاهتان را وادار کنید برای شما مفید باشد

ارتباط با ضمیر باطن

چگونه ضمیر نیمه خودآگاهتان را وادار کنید برای شما مفید باشد

ارتباط با ضمیر باطن

ضمیر نا خودآگاه شما  مانند زمین با ارزشی است . انسان کشف کرد که با حفر زمین  قادر است از آن کالایی گرانبها مانند نفت بدست بیاورد که برای مقاصد زیادی قابل استفاده است . گنجهای با ارزشی  نیز در ضمیر نیمه خودآگاه شما وجود دارد که باید کشف شوند . فقط کمی کاوش و جستجو لازم است ، به اضافه اطلاعاتی درباره اینکه چگونه ضمیر نیمه خودآگاهتان را وادار کنید . برای شما کار کند .

اگر مشکلی دارید که شما را نگران می کند ، یا اگر تصمیم مهمی باید بگیرید ، با این تصور استوار در فکرتان که  مقدار کمی از زمان خواب خود را به بررسی و تحلیل مشکلتان اختصاص خواهید داد ، با متوسل شدن  به فن  خواب مصنوعی خود تحلیلی ، که در پست های قبل سایت هیپنوتیسم دات آی آر آموختید ، به رختخواب بروید . آیا این مسئله باعث می شود که در شب بیخواب شوید ؟ لزوماً نه . از قبل تصمیم بگبرید که فقط نیمه اول یا یک ساعت از خواب را به مشکل خود اختصاص دهید . بعد از اینکه جواب را پیدا کردید ، وقتی هنوز در حالت نیمه خواب هستید ، به خود تلقین کنید که با رضایت  از اینکه راه حل را پیدا کرده اید ، خوابی عمیق و آرام خواهید داشت . هنگامی که تصمیم خود را درباره چیزی که باعث پریشانی تان بوده گرفتید ، احساس رضایت خواهید کرد . شما می توانید از تمرکز  در خواب و فکر کردن در خواب به صورتی سودمند استفاده کنید . ضمیر خودآگاه شما می تواند برای پیروزی عقل بر احساستان به شما قدرت بدهد و شما را قادر خواهد ساخت که فکرتان را عاقلانه تر به کار ببرید.

ادامه دارد. . .

بخش شعور باطن. . .

.

دفعه بعد که با مشکلی جدی روبرو شدید ، سعی کنید  یک شب بخوابید و تا روز بعد صبر کنید ، به ضمیر نیمه خودآگاهتان  فرصت دهید آن را تحلیل کند . ولی مطمئن شوید در تمام مدتی که سعی می کنید تصمیمی درباره مشکلتان بگیرید به وسیله خواب هیپنوتیزمی آرام باشید .

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .