ارسال توسط حمید آذر در ژانویه - 31 - 2013 دیدگاه‌ها خاموش

چگونه قدرت مانیه تیزم خود را افزایش دهیم.

نيروي مانيه‌تيزم را مي‌توان به وسيله تمرينات مختلف و رياضت به دست آورد. اين نيرو در حيوانات و جمادات به طور وفور موجود است، در طبيعت نيز به طور مسلم وجود دارد، چنان چه آهن‌ربا و كهربا، آهن و كاه را با همين نيروي طبيعي به طرف خود جذب مي‌نمايند، حتي گردش سيارات و سكون ثوابت فلكي از نتايج اين نيرو بوده، مدار سيارات و كواكب افلاك گردنده در تحت قدرت اين قوه فوق‌العاده تعيين و منظم گريده است.

ذات و جوهر مغناطيس شناخته نشده و در نتيجه‌ي مشاهده آثار آن، پي برده مي‌شود كه در طبيعت و جود حيوانات و انسان اين نيرو موجود است.

وقتي كه مرتاضي تنها با نگاه تيز و فاقد، با اراده‌ي قوي و خلاء ناپذير، حيواني را در جاي خود ميخكوب و رام مي‌كند، هم‌چنين يك نفر مانيه‌تيزور بدون اطلاع و خبر قبلي شخصي را بي­حس و به حالت خواب در مي‌آورد. يك عمل مغناطيسي را انجام داده از قدرت تلقين و هيپنوتيزم استفاده نكرده و در كار خود آنها را دخالت نداده است.

به طور كلي براي ايجاد حالات مختلف در معمول كه اصطلاحاً بدان‌ها خواب مي‌گويند، چنان‌چه هيچ‌گونه اشارات و فعل و گفتاري از طرف عامل مشهود نگردد تنها از قواي معنوي استمداد شود. يك عمل مغناطيس شخصي به عبارت ديگر مانيه‌تيزم صورت گرفته است.

“لافونتن” معتقد است مانيه‌تيزم در نتيجه‌ي مغناطيس به وجود مي‌آيد، اين سيال در همه كس وجود دارد، منتهي درجه‌ي شدت آن فرق مي‌نمايد. در بعضي آن‌چنان كم و ضعيف است كه به مشابه‌ي هيچ مي‌باشد، در برخي نيز زياد و فوق‌العاده نيرومند است، استعداد مانيه‌تيزم را با استعداد موسيقي تشبيه كرده است و فقط در اثر صبر و ثبات و استقامت آثار آن را مي‌توان استفاده كرد.

ابتدا مغناطيس شخصي داراي طرفداران بي‌شماري بود. خواب معمول را در نتيجه‌ي جريان سياله‌اي از بدن عامل به بدن وي تلقي كرده ادعا داشتند كه سياله مانيه‌تيزم از قواي طبيعي موجودات است.ولي امروز طرفداران آن خيلي كم و انگشت شمار مي‌باشند، بيشتر هيپنوتيزم و بخصوص تلقين را در حصول خواب موثر مي‌دانند، ولي با توجه به كارهاي مرتاضين هندوستان كه مهد ظهور مدنيت است، به كلي نمي‌توان مانيه‌تيزم و قواي معنوي عامل را انكار كرد.

در نتيجه‌ي تجربيات به اثبات رسيده است از انسان نيروي معنوي اسرارانگيزي تظاهر مي‌نمايد، وقتي آن را مغناطيس حيواني، زماني مغناطيس انساني ناميده‌اند، وجود اين قوه محقق بوده دورويل نيز معتقد است اين نيرو جزء لايتجزاي آتم بوده هر چيزي كه در زمين واقع است از قوانين مغناطيس تبعيت داشته و گياه و حيوان و انواع موجودات هر كدام خازن‌هاي مغناطيسي مي‌باشند.

با توجه به اين نظريه مي‌توان عقيده “موريس مترلينك” را قبول كرد، اين دانشمند مي‌گويد افراد بشر داراي چهار نوع شعور ظاهر و باطن و فيزيولوژي و بالاخره اصلي و ذاتي مي‌باشند، بعداً راجع به شعور و ظاهر و باطن بحث خواهد شد. به نظر مترلينك، شعور فيزيولوژي، اعضاء اصليه بدن را در حيوانات از قبيل قلب و ريه و كبد و كليه و مغز و غيره اداره مي‌كند، سعي و كوشش آن بر اين است كه  آن را زنده نگاه دارد تا به حيات خود ادامه دهيم.

شعور اصلي و يا ذاتي در سلول‌هاي بدن و در آتم و در همه چيز موجود است. اين شعور ذرات اجسام را ترك نكرده و نمي‌كند، در صورت ترك آن جسم هيچ خواهد بود. در جسم زنده، در جسم مرده «جسد»، در سنگ، در خاك و آب و چوب و غيره آن‌چه كه جسم است، آن‌چه (سایت هیپنوتیسم دات آی آر)كه از آتم تشكيل يافته اين شعور موجود مي‌باشد. هنوز دانشمندان به قدرت طبيعي آن پي نبرده‌اند، خلاصه شعور اصلي يا ذاتي قدرتي است كه موجودات را ايجاد و حركات و سرعت ذرات آتم را اداره مي‌نمايد. اين شايد همان قدرت خدا باشد، ولي در موقع آزمايش در آخرين مرحله به صورت امواج برق، جاذبه و غيره جلوه‌گري مي‌نمايد، تاكنون بشر نتوانسته با آن ارتباط حاصل نمايد.

ضمناً بايد متوجه بود كه نيروي مغناطيسي غير از حرارت بدن انسان است، چون معمولاً در موقع تحت تأثير گرفتن معمول، براي عامل دستور است كه هر وقت حرارت دست وي  با حرارت دست معمول يكسان مي‌شود به عمليات ديگر شروع نمايد، از اين جمله و فراز نبايد اشتباه كرد حرارت بدن عامل همان نيروي مغناطيسي مي‌باشد، شايد اين نيرو است كه ايجاد حرارت در بدن مي‌نمايد در جاي خود راجع به اين مباحث مفصلاً صحبت خواهد شد.

به عقيده دانشمندان، مغناطيس شخصي مانيه‌تيزم چيزي جز از نيروي فكر نيست، فضايي كه مغناطيس شخصي در آن فعاليت دارد همان ميدان تشعشع فكر مي‌باشد. با تقويت نيروي فكري اين ميدان نيز وسيع‌تر و قدرت آن بيشتر خواهد شد.

نيروي مغناطيسي به طور كلي در همه كس وجود دارد، منتهي در بعضي از اشخاص به طور خارق‌العاده مشاهده مي‌شود، تقريباً مي‌توان گفت كه صدي نود اين نيرو كسبي است و مي‌توان به وسيله ورزش صحيح و تغذيه‌ي مرتب و تمرينات بخصوص، آن را به دست آورده و يا تقويت نمود. مراحلي كه در عمليات مربوط به مغناطيس شخصي يا مانيه‌تيزم تشخيص داده مي‌شود اين است كه ابتدا مانيه‌تيزور از مشاهده معمول در خود ايجاد ايمان مي‌نمايد كه مي‌تواند معمول را خواب كند، اين قضاوت صحيح، موجد ايمان قوي در دل عامل مي‌باشد، همين ايمان است كه موفقيت او را تأمين مي‌كند. در مرحله‌ي ديگر دخالت اراده است، به وسيله آن عامل مي‌تواند قدرت خود را متوجه شخص معمول سازد. با به كار انداختن نيروي حياتي  و فكري،  معمول را در ميدان مغناطيسي خود قرار داده و با القاء خواب به وسيله‌ي تلقين كه به طرق مختلف انجام مي‌گيرد، معمول را خواب مي‌كند. به طوري كه ملاحظه گرديد در مانيه‌تيزم عوامل مختلفي دخالت دارد كه تقويت آنها از شرايط اساسي يادگيري اين دانش است كه بعداً شرح خواهم داد.

شما میتوانید مراحل کامل و جامل آموزش مانیه تیزم را از لینک زیر دریافت کنید

آموزش جامع و کامل مانیه تیزم

دانلود کتاب تکنیکهای مانیه تیزم به خود

ادامه دارد…(بخش مانیه تیزم)

دسته بندی: مانیه تیزم

نظرات بسته شده است.

پست های ویژه

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول

دانلود موزیک مدی

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول اورجینال موسیقی یک داروی قدرتمند است که می‌تواند باعث ایجاد شادی ...

دانلود موزیک ریلکسیشن,دانلود موزیک ریلکس,دانلود موزیک ریلکس کننده,دانلود موزیک ریلکسی

دانلود ریلکس موز

دانلود ریلکس موزیک اورجینال-مجموعه اول   رموز زیبایی و مقابله با پیری با گوش دادن به موزیک ...

نمایش حرکات یوگا توسط استاد باباجی

نمایش حرکات یوگا

نمایش حرکات یوگا توسط استاد صد ساله باباجی   این مجموعه که در یک دی وی دی  ...

دانلود کتاب روش درس خواندن

دانلود کتاب روشه

دانلود کتاب تکنیک های درس خواندن     این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود که با یک ...

تله کینزی

دانلود کتاب حرکت

دانلود کتاب حرکت اشیاء با نیروی ذهن تحقیقات علمی در مورد پدیده های عجیب درا ین کتاب ...

تبلیغات