اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » چگونه کمرویی و خجلت گاهی موجب انحراف جنسی می‌شود

چگونه کمرویی و خجلت گاهی موجب انحراف جنسی می‌شود

چگونه کمرویی و خجلت گاهی موجب انحراف جنسی می‌شود

 چگونه کمرویی و خجلت گاهی موجب انحراف جنسی می‌شود؟

آقای «قولدوس» منشی بانک، جوانی بسیار لاغراندام بود لذا به علت لاغری بیش از حد خجالت می‌کشید با دختران معاشرت کند، بدین ترتیب وضع و زمینه مساعدی برای ابتلاء به همجنس‌دوستی داشت.

یک جلد کتاب غیرعلمی درباره روابط جنسی به دست آقای «قولدوس» افتاد که در آن کتاب گفتار نادرستی درباره علایم مردان همجنس دوست نوشته بود، از جمله این‌که «جوانان همجنس‌دوست از معاشرت با دختران چندان لذت نمی‌برند» همین تلقین غلط موجب شد که آقای «قولدوس» تصور کند که یک همجنس‌دوست بالفطره است. این فکر او را کاملاً به وحشت انداخت و بیشتر غیراجتماعی شد و کم‌کم بیشتر اوقات خود را با همجنسان خود می‌گذرانید تا بالاخره به کلوپ «همجنس‌پرستان» درآمد و با همجنسان خود روابط جنسی برقرار  می‌نمود.

معالجه: ولی هیپنوتیزم او را نجات داد زیرا در فاصله چند ماه با چند جلسه هیپنوتیزم معالجه شد و توانست زندگی طبیعی را شروع کند و دارای زن و فرزندان گردد.

تلقینات خطرناک غلطی که در حال حاضر وجود دارد عبارت از این است که «همجنس‌دوستان از نژاد خاصی هستند، همجنس‌دوستی غریزی است، قابل معالجه نیستند، همجنس دوستی ضرری ندارد» بدین ترتیب وقتی نوجوانان بالغ تلقین‌پذیر و فریب‌خور با این قبیل  تلقینات مواجه می‌شوند، فوراً تحت تأثیر قرار گرفته و دچار بیماری همجنس‌دوستی می‌شوند، و پس از چند سال(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) در اولین ازدواج متوجه می‌شوند که به هیچ‌وجه قادر به نزدیکی طبیعی با زن خود نیستند و مشاهده می‌نمایند که کمترین ضرر همجنس دوستی این است که بیمار همجنس‌دوست قادر به ازدواج و تشکیل خانه و خانواده نیست و  قادر به داشتن فرزند نمی‌باشد.

به طور صریح باید گفت که همجنس‌دوستی اعم از این‌که  رابطه‌ای بین زن با زن یا مرد با مرد باشد عبارت از یک فکر  احمقانه‌ای در مغز است که بیمار همجنس‌دوست جنس موافق خود را به جنس مخالف ترجیح می‌دهد و تصور می‌کند آمیزش و معاشرت با جنس موافق لذت‌بخش‌تر و بی‌دردسرتر از جنس مخالف است.

تنها راه تغییر فکر همجنس‌دوستی به وسیله هیپنوتیزم می‌باشد با چند جلسه هیپنوتیزم به سهولت  بیماری همجنس‌دوستی معالجه می‌شود.

بیماری‌های جنسی به وسیله هیپنوتیزم قابل معالجه‌اند.

ادامه دارد…(بخش فوائد هیپنوتیزم)

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .