اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » اعضای بدن انسان » کارخانه بدن انسان-بخش دوم

کارخانه بدن انسان-بخش دوم

کارخانه بدن انسان-بخش دوم

کارخانه بدن انسان

بالاخره کارخانه‌ای بدین عظیمت هر شبانه روز احتیاج به استراحت د ارد، فقط در این‌جا اشاره می‌شودف خواب تا اندازه‌ای که رفع کسالت نماید لازم بوده و کارخانه‌ی بدن انسان محتاج بدان است و در  مبحث دیگر در این خصوص بحث خواهم کرد.

به طوری که ملاحظه می‌شود، به تدریج خوانندگان را با مباحث مختلف این دانش، آشنا ساخته معلومات کافی از کارخانه‌ی بدن انسان، وظایف شعور ظاهر و شعور باطن، به دست آوردیم، تا به منظور اساسی و نهایی که یادگیری باشد، نزدیک‌تر شویم. بالاخره دستورات تمرین و مشق را با روشی که بتوان از آن استفاده کرد در مباحث بعدی یاد خواهم داد تا مبتدیان بتوانند با انجام آنها توفیق کامل یافته به پیشرفت‌های بزرگ نائل گردند.

البته موفقیت با کسانی است  که دستورات ما رابدون قص و ایرادی انجام داده و به ترتیب پیش‌رفته، تدریجاً نیروی روانی خود را تقویت نمایند. باید توجه داشت نیروی مغناطیسی، در نتیجه‌ی تمرین و حفظ رژیم به دست می‌آید، بدون انجام تمرینات نمی‌توان این قدرت بزرگ طبیعی را دارا شد، پس(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) از هم اکنون خود را آماده کار نمایید و خاطر جمع باشید که موفقیت با آن کسانی است که به موازات مطالعه این سایت، تمرینات آن را هم به طور دقیق انجام دهند.

مباحثی که در این سایت مورد بحث قرار می‌گیرد، تماماً ساده بوده شاید بیشتری از خوانندگان از آنها اطلاعات کافی داشته باشند، ولی باید توجه داشت تنها داشتن اطلاعات کافی نیست، به طوری که قبلاً نیز اشاره شد سرّ موفقیت در انجام تمرینات و مراعات دقایق آن به طور صحیح می‌باشد.

حال می‌خواهیم خوانندگان گرامی را با یک مبحث دیگر که موضوع آن نیروی حیاتی است، آشنا ساخته و پرده از روی اسراری که مدتی جهان رادر حیرت نگاه‌داشته بود، برطرف کرده و حقایق علمی را مکشوف سازم.

 (بخش اعضای بدن انسان)

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

دیدگاه شما

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .