اوقات شرعی به افق شهرها


خانه » فوائد هیپنوتیزم » یک زندگی زناشویی که با خود هیپنوتیزمی نجات یافت

یک زندگی زناشویی که با خود هیپنوتیزمی نجات یافت

یک زندگی زناشویی که با خود هیپنوتیزمی نجات یافت

زندگی زناشویی موفق

یک زندگی زناشویی که با خود هیپنوتیزمی نجات یافت

 

زندگی زناشویی موفق

 

جان و مری زوجی از نظر احساسی و جنسی ناسازگار بودند و به این نتیجه رسیده بودند که طلاق تنها راه حل مشکلات آنهاست . وکیل آنها پیشنهاد کرد که هر دوی آنها آخرین فرصت را به زندگی زناشویی خود بدهند . آنها یک فرزند داشتند ، یک دختر هشت ساله و هر دو پذیرفته بودند که ,سایت هیپنوتیسم دات آی آر,تا حد امکان نمی خواهند خانه ای از هم پاشیده داشته باشند . با این امکان که انها ممکن است با تمام کوشش خود هیچ راهی خروجی در دوباره بدست آوردن عشق خود نداشته باشند ، به یک برنامه خود تحلیلی مبادرت کردند .

شوهر تصمیم گرفت چند تلقین خود هیپنوتیزمی انجام دهد . هر شب ، درست قبل از به خواب رفتن ، در حالت آرامش کامل ، او پنج دقیقه را به تکرار برنامه هایش برای اصلاح زندگی و تصمیم به اجرای آنها احتصاص داد . این تلقینها عبارت بودند از :

۱ . سخت خواهم کوشید یک همسر خوب و عاشق باشم .

۲ . با همسرم مهربان ، با ملاحظه و فهیم خواهم بود  .

۳ . با جستجوی راههای عشق ورزیدن به همسرم و تدارک فرصتهایی برای او جهت ابراز عشق و حس مسئولیت ، برایش رفاه و آسایش ایجاد خواهم کرد .

زن او لیستی از مطالبی که می خواست به خود بگوید و انجام دهد تهیه کرد و آنها را اینطور  نامگذاری نمود : چیزهایی که من مسئول آنها هستم . لیست او به شرح زیر است :

۱ . من مسئول هستم در روابط جنسی با همسزم بتوانم به او خشنودی بدهم و آن را نیز دریافت کنم .

۲ . من مسئول هستم خود را از نظر جسمی جالب توجه ، مرتب و مطلوب نگه دارم .

۳ . من مسئول هستم بیشترین خوشحالی را که قارد هستم به او بدهم .

۴ . به عنوان یک زن ، مسئول داشتن خانه ای منظم و تمیز برای شوهرم هستم .

۵ . برای شوهرم به عنوان فراهم کننده ، غذا ، لباس ، محل زندگی ، نعمات و رفاه ارزش قایل خواهم بود . درباره مشکلات او با ملاحظه و فهیم خواهم بود . با او مهربان خواهم بود . به او عشق خواهم ورزید .

۶ . مسئولیت من این است که به فرزندم بیاموزم ، برای مثال ، عشق واقعی چیست و چطور مشکلات  خود را بجای اینکه با احساس حل کند هشیارانه حل کند ، و چطور می تواند با خشنودی بیشتر در اجتماع زندگی کند .

این زوج فقط برای اینکه غلم کمک به خود را با فنون خود درمانی آموختند ، خشنودی دوباره احیا شده را در زندگی زناشویی خود تجربه کردند .

ادامه دارد. . .

بخش فوائد هیپنوتیزم

.

مطالب مرتبط

دیدگاه های این نوشته

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

موقتا امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد

تبلیغات

inapply team | All Rights Reserved - © 2012

باز نشر مطالب هیپنوتیسم دات آی آر تنها با ذکر نام و آدرس سايت مجاز مي باشد .