ارسال توسط حمید آذر در ژوئن - 21 - 2013 دیدگاه‌ها خاموش

بيدار كردن معمول از خواب

 

سوژه را در نخستين جلسه نمي‌توان بيش از نيم ساعت در خواب مصنوعي نگه داشت. مگر پس از چندين جلسه و انجام عمليات متعدد كه تا چندين ساعت مي‌توان مدت خواب را ادامه داد. معمولي كه به خواب رفت پس از پايان عمليات به هر نحوي باشد بايد بيدار نمود؛ بيدار كردن معمول بايد كاملاً آرام و به تدريج صورت گيرد تا پس از بيداري  ناراحتي و سنگيني در خود احساس ننمايد.

اكنون اصول بيدار كردن را به طور كامل مي‌نگارم تا مبتديان دقيقاً آن را مطالعه نموده بتوانند در موقع بيدار كردن گرفتار مشكلاتي نشوند.

در موقع بيدار كردن لازم است پاس‌هاي بيداري كه در مبحث حركات دست مفصلاً شرح داده‌ام، انجام گيرد، ضمناً بايد تلقين نمود: «بيدرا شويد، بيدار شويد ديگر خواب بس است، به تدريج خوابتان سبك مي‌شود ، بيدار شويد»

ممكن است معمول با اين تلقينات بيدار شود و به حالت طبيعي برگردد، با وجود اين بايد تلقينات زيرين را اضافه نمود تا در خود احساس خستگي و ناراحتي نكند.

«تمام اعضاي بدنتان به حالت طبيعي  برمي‌گيردد، قلب و ريه شما، اعضاء رئيسه بدن شما به طور عادي فعاليت مي‌كنند با ارامش کامل از خواب بيدار شويد، از يك تا ده مي شمارم با ذكر اعداد به تدريج خوابتان سبك‌تر مي‌شود. در عدد ده كاملاً در حالت طبيعي بوده  و بيدار خواهيد شد. يك، دو، سه ، … نه، ده بيدار شويد.»

ضمناً در اين موقع انجام پاس‌هاي بيداري را فراموش نكنيد.

به طوري كه در تشريح خواب‌ها ذكر كردم بيدار نمودن معمول در اين درجات هيچ‌گونه اشكالي ندارد با گفتن: «ديگر خواب بس است بيدار شويد» معمول از خواب بيدار مي‌شود. ممكن است گاهي اتفاقاً بيدار نشود، بايد آن موقع تلقينات آمرانه صورت گيرد، مثلاً مي‌توانيد بگوييد: «بيدارشو بيدارشو، ديگر خواب كافي است».

مخصوصاً در شمارش اعداد با رسيدن به عدد ده دست‌ها را محكم به هم مي‌زنيد، امر به بيداري مي‌دهيد، تا بيدار شود. در اين صورت معمول حتماً بيدار خواهد شد، چنانچه باز هم نتيجه‌ي مثبت گرفته نشود ممكن است به حالت خواب باقي گذاريد تا پس از مدتي خود به خود بيدار شود، اگر خواستيد كه زودتر بيدار نماييد، مي‌توانيد به شرح زير رفتار كنيد:

با زدن ضربان ملايم به پاشنه‌ي پاهاي معمول مي‌توانيد او را از خواب ببيدار كنيد، دير بيدار شدن معمول از نتايج بدخواب كردن است، معمولاً خواب,سایت هیپنوتیسم دات ای آر, حاصله از چراغ‌هاي پرنور با صداهاي ناگهاني اين نوع نتايج را در بر دارد.چنان‌چه باز هم معمول بيدار نشود مي‌توان از خود وي سوال نمود كه چگونه بايد او را بيدار كرد.  با اجراي دستور خود معمول مي توان بيدار نمود.

بايد توجه داشته باشيد كه اجراي هر عمل و تمريني خواب معمول سنگين‌تر مي‌شود بدين ترتيب از خواب‌هاي سنگين ديرتر بيدار مي‌گردد، در اين مواقع عامل نبايد دست و پاي خود را گم كرده در بيداري معمول تعجيب نمايد، به آرامي و با اجراي دستورات فوق مي‌توان نتيجه گرفت. 

هم‌چنين مي‌توان با صدا زدن معمول به نام، او را از خواب بيدار كرد. اين طريقه  بهترين و سهل‌ترين دستور بيدار نمودن است. عاملين مبتدي تا مي‌توانند بايد در موقع خوابانيدن بيشتر دقت كرده تمركز قواي دماغي داشته باشند تا در موقع بيدار كردن گرفتار اين نوع مشكلات نشوند.

بعد از بيداري چنان‌چه معمول اظهار خستگي نمايد مي‌توانيد با انجام پاس‌هاي سريع بيداري بخصوص پاس رفع خستگي معمول را به حال طبيعي برگردانيده و خستگي را از وي برطرف كنيد.

چنان‌كه در حين خواب عملياتي را سوژه انجام داده باشد، بعد از بيدار  شدن بهتر است واداريد، مختصري ورزش بدني خيلي سبك انجام دهد، تا كاملاً خستگي بدن وي خارج گردد.

به خاطر داشته باشيد اگر مي‌خواهيد موفقيت بيشتري را در اين دانش به دست آوريد بهتر است اشخاصي را كه خواب مي كنيد بعد از بيداري كاملاً به حالت اوليه برگردانيد و براي اين منظور مي‌توانيد تلقين كنيد: «كاملاً  به حالت طبيعي هستيد، و در خود احساس خوشحالي و راحتي مي نماييد.»

با اين ترتيب معمولين را به عمليات خود علاقه‌مند كرده و  موفقيت بيشتري را به دست خواهيد آورد.

ادامه دارد…(بخش دگر هیپنوتیزم)

دسته بندی: دگر هیپنوتیزم

نظرات بسته شده است.

پست های ویژه

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول

دانلود موزیک مدی

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول اورجینال موسیقی یک داروی قدرتمند است که می‌تواند باعث ایجاد شادی ...

دانلود موزیک ریلکسیشن,دانلود موزیک ریلکس,دانلود موزیک ریلکس کننده,دانلود موزیک ریلکسی

دانلود ریلکس موز

دانلود ریلکس موزیک اورجینال-مجموعه اول   رموز زیبایی و مقابله با پیری با گوش دادن به موزیک ...

نمایش حرکات یوگا توسط استاد باباجی

نمایش حرکات یوگا

نمایش حرکات یوگا توسط استاد صد ساله باباجی   این مجموعه که در یک دی وی دی  ...

دانلود کتاب روش درس خواندن

دانلود کتاب روشه

دانلود کتاب تکنیک های درس خواندن     این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود که با یک ...

تله کینزی

دانلود کتاب حرکت

دانلود کتاب حرکت اشیاء با نیروی ذهن تحقیقات علمی در مورد پدیده های عجیب درا ین کتاب ...

تبلیغات