ارسال توسط حمید آذر در ژانویه - 18 - 2013 دیدگاه‌ها خاموش

 

دانلود موزیک های  ریکی هماهنگ ساز امواج مغزی

 

برای اولین بار در سایت هیپنوتیسم دات آی آر

 

امواج مغزی را می توان کنترل کرد و از طریق آن حالت و احساسات و هیجانات مختلف را بازسازی نمود. می توان با تزریق این امواج از طریق هدست به مغز فرمان داد تا به گونه ای کار کند که مورد پسند ماست.

دانلود موزیک ریکی درمانی

دانلود موزیک ریکی درمانی

ما می توانیم هر حالتی را که بخواهیم از آرامش و مدیتیشن و هشیاری عمیق گرفته تا قدرت و هوشمندی و هیجان و توانمندی و اعتماد به نفس شدید و حتی سفر در خواب و خروج روح از بدن و امثالهم را با فقط خود را در معرض امواج قرار دادن در خود ایجاد نمائیم.

دانلود موزیک ریکی درمانی

دانلود موزیک ریکی درمانی

سری امواج ریکی:اصوات وموزیکهای آن پله های ترقی روحانی را بپیمایند،این اصوات باعث می شوند انرژی حیاتی از سه چاکرای پایین گذر کرده و پس از پالایش چاکرای قلب و درک و لمس عشق پاک توسط کاربر او را در ادامه مسیر یاری کنند. این مجموعه چنان قدرتمند وتاثیرگذار است که با تنها چند ثانیه گوش کردن آن براحتی غلیان انرژی ایجاد شده در روح و جسم احساس می گردد. در ضمن تواناییهای روحی و متافیزیکی نیز پابه پای موارد ذکر شده ایجاد و تقویت می شوند

در این مجموعه چهار موزیک ریکی که همر کدام برای موزیک ریکی برای مدیتیشن,موزیک  ریکی برای ریلکسیشن,موزیک ریکی  برای تقویت  حافظه,موزیک ریکی برای تمرکز ,که برای اولین بار در سایت هیپنوتیسم دات ای آر قرار گرفته است.

موزیک ریکی برای ریلاکسیشن:این مجموعه برای ریلکسیشن یا وانهادگی جسمی می‌‌باشد که باعث آرامش روحی و جسمی، تنظیم اعصاب، تجدید قوا، افزایش انرژی و در نهایت راحتی جسم و جان می گردد.

موزیک ریکی برای مدیتیشن:این مجموعه برای انجام مدیتیشن به کار می رود و از تکینیکهای ذهنی است که باعث رفع اضطراب و استرس می‌‌شود و سلامت و آرامش روحی و جسمی را به ارمغان می آورد و به ارتقا روحی می انجامد.

موزیک ریکی برای تمرکز:این مجموعه برای ایجاد و افزایش تمرکز حواس است که شامل دو قسمت، یکی برای تمرکز و دیگری برای پاک کردن ذهن می باشد

موزیک ریکی برای تقویت حافظه:این مجموعه برای تقویت حافظه و یادگیری در بخاطر سپردن مطالب و موضوعات مختلف می باشد که امکان می‌‌دهد با تمرکز بیشتر بر روی یک موضوع حواس جمع شود و درک مطلب بالا رود، برای استفاده پیشنهاد می‌‌شود از بیست دقیقه شروع و به تدریج میزان زمان اضافه گردد

مشخصات این مجموعه:

*نام محصول:مجموعه موزیکهای ریکی درمانی

*تعداد موزیکهای ریکی درمانی:4 موزیک ریکی

*زمان موزیک:65 دقیقه

*نوع فایل:mp3

*حجم فایل: 6.91 mb

*قیمت محصول:1000 تومان(هزار تومان)

*نحوه خرید:پرداخت آنلاین و تحویل همان لحظه(دانلود)

ابتدا بر روی لینک زیر کلیک کرده و سپس شما به درگاه بانکی هدایت میشوید.و پس از  واریز کردن وجه دوباره به صفحه ی همین سایت هدایت میشوید و لینک دانلود برای شما آزاد میشود و میتوانید کتاب را در همین سایت دانلود کنید.

 

 

نظرات بسته شده است.

پست های ویژه

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول

دانلود موزیک مدی

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول اورجینال موسیقی یک داروی قدرتمند است که می‌تواند باعث ایجاد شادی ...

دانلود موزیک ریلکسیشن,دانلود موزیک ریلکس,دانلود موزیک ریلکس کننده,دانلود موزیک ریلکسی

دانلود ریلکس موز

دانلود ریلکس موزیک اورجینال-مجموعه اول   رموز زیبایی و مقابله با پیری با گوش دادن به موزیک ...

نمایش حرکات یوگا توسط استاد باباجی

نمایش حرکات یوگا

نمایش حرکات یوگا توسط استاد صد ساله باباجی   این مجموعه که در یک دی وی دی  ...

دانلود کتاب روش درس خواندن

دانلود کتاب روشه

دانلود کتاب تکنیک های درس خواندن     این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود که با یک ...

تله کینزی

دانلود کتاب حرکت

دانلود کتاب حرکت اشیاء با نیروی ذهن تحقیقات علمی در مورد پدیده های عجیب درا ین کتاب ...

تبلیغات