ارسال توسط حمید آذر در سپتامبر - 3 - 2012 دیدگاه‌ها خاموش

گفتار علمي قرآن

حضرت محمد (ص) در آيه‌ي چهاردهم سوره پنجاه و پنجم قرآن به اسم (الرحمن) میفرماید: «خلق الانسان من صلصال كالفخار»

يعني: «خداوند انسان را از كل (گلي كه مثل خاك رست شبيه به گل كوزه گران بود) خلق كرده است.»

اين آيه از قرآن علاوه بر جنبه علمي جنبه سياسي عميقي در آن روز داشت زيرا غلامان و سياه‌پوستان و طبقه رنجبر و زحمتكش اجتماع آن روز براي اولين مرتبه مي‌شنيدند كه بين مصالحي كه از طرف خداوند براي ساختمان آنها مورد استفاده قرار گرفته و مصالحي كه جهت ساختمان اشراف و توانگران به كار رفته تفاوت وجود ندارد و هر دو طبقه فقير و غني، خادم و مخدوم، آقا و نوكر، كارفرما و كارگر از گل ساخته شده‌اند و تفاوتي در مصالح ساختماني آنها وجود ندارد.

پس از اين رشته از آزمايشات عادي كه در بالا ذكر شد حالا اجازه برماييد ببينيم اين تركيبات در ابتدا  چطور انجام شدند كه در درياها جانوران دريايي در آب‌هايي راكد قورباغه و ماهي به وجود آمد. دانشمندان زيست‌شناس آزمايشات دقيقي كرده‌اند و موفق به كشفيات بزرگي شده‌اند كه در ذيل به طور  مختصر مطالبي در اين‌باره بيان مي‌شود.

 4 يا 5 صفحه زير خلاصه شده 172 صفحه كتاب «آدم‌ها» نوشته دانشمند محترم آقاي  دكتر بديع‌زاده است، و شما براي بيشتر و بهتر فهميدن مطالب مي‌توانيد به آن كتاب مراجعه كنيد.

موجودات جاندار را چه كسي مي‌سازد؟ محل ساختنش در كجا است؟ انسان چگونه در روي زمين پيدا شده است؟

پس از اين رشته آزمايشات عادي حالا اجازه بفرماييد ببينيم اين تركيبات چطور انجام مي‌شود كه در داخل استخر، خاكشير، قورباغه و ماهي به وجود مي‌آيد. دانشمندان زيست‌شناس آزمايشات دقيقي كرده و موفق به كشفيات بزرگي شده‌اند كه تحت عنوان انسان از كجا به روي كره زمين آمده است به بحث مي‌پردازيم.

انسان از كجا به روي كره زمين آمده است؟

همه مي‌دانيم كه كره زمين در ابتدا شايد در پنج هزار ميليون سال پيش يك گوي از آتش بوده است، شبيه خورشيد امروزي، ميليون‌ها سال بعد به مرور خنك و سرد مي‌شود، در اقيانوس‌هاي امروزي حتي يك قطره هم آب نبوده و كف اقيانوس‌ها ديده مي‌شده و همه آب‌هاي كره زمين به علت داغي و گداختگي كره زمين به شكل ابرهاي بسيار ضخيم  شايد به كلفتي صدها هزار كيلومتر اطراف كره زمين را مي‌پوشاند.(سایت هیپنوتیسم دات آی آر) وقتي ابرها سرد مي‌شود و به شكل سيلابي عظيم از باران به روي كره زمين مي‌ريخت، دوباره به علت داغي و گرمي سطح كره زمين بخار مي‌شد و بالا مي‌رفت. ميليون‌ها سال وضع به همين ترتيب بود تا اين كه سطح زمين به كلي خنك شد و ابرهاي عظيم آسماني به شكل باران‌هاي سيل آسا گودال‌هاي بزرگ زمين را پر كردند و اقيانوس‌هاي امروزي را به وجود آوردند.

حالا ديگر سطح زمين خنك است، اقيانوس‌ها پي از آب هستند، خورشيد به سطح زمين مي‌تابد ولي در روي زمين نه علفي، نه گياهي، نه درختي، نه چرنده‌اي، نه خزنده‌اي، نه پرنده‌اي، نه جنبنده‌اي و هيچ جانداري وجود ندارد.

ميليون‌ها سال هم به همين ترتيب گذشت تا كم‌كم فعل و انفعالات  بزرگ و تركيبات نو ظهور انجام شد.

ادامه دارد. . . (بخش ماهیت هیپنوتیزم)

دسته بندی: ماهیت هیپنوتیزم

نظرات بسته شده است.

پست های ویژه

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول

دانلود موزیک مدی

دانلود موزیک مدیتیشن نسخه اول اورجینال موسیقی یک داروی قدرتمند است که می‌تواند باعث ایجاد شادی ...

دانلود موزیک ریلکسیشن,دانلود موزیک ریلکس,دانلود موزیک ریلکس کننده,دانلود موزیک ریلکسی

دانلود ریلکس موز

دانلود ریلکس موزیک اورجینال-مجموعه اول   رموز زیبایی و مقابله با پیری با گوش دادن به موزیک ...

نمایش حرکات یوگا توسط استاد باباجی

نمایش حرکات یوگا

نمایش حرکات یوگا توسط استاد صد ساله باباجی   این مجموعه که در یک دی وی دی  ...

دانلود کتاب روش درس خواندن

دانلود کتاب روشه

دانلود کتاب تکنیک های درس خواندن     این کتاب به دانش آموزانی تقدیم میشود که با یک ...

تله کینزی

دانلود کتاب حرکت

دانلود کتاب حرکت اشیاء با نیروی ذهن تحقیقات علمی در مورد پدیده های عجیب درا ین کتاب ...

تبلیغات